Trenér na odchodu?! 3 kluby, do kterých by teoreticky z Plzně mohl odejít Pavel Vrba

Viktorka nepostoupila do evropských pohárů, v lize už zřejmě přišla o reálnou šanci na titul a naposledy si jen s odřenýma ušima došla pro remízu v Karviné. Není divu, že se znovu začíná spekulovat o pozici Pavla Vrby.

Vrba je hlavním strůjcem plzeňských úspěchů. Byl to on, kdo nastartoval novou éru Viktorky a kdo s Plzní postoupil do Ligy mistrů. Jenže spojení bývalého reprezentačního kouče se západočeským týmem dostává trhliny a hovoří se o tom, že by jej v Plzni měl nahradit Slovák Adrián Guľa. Co by v tom případě bylo s Vrbou? Tři adresy, na které by teoreticky mohl zamířit, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Baník Ostrava

Pavel Vrba 19 Pavel Mazac  CNC  Profimedia.jpg

Není žádným tajemstvím, že by o Vrbu velmi stál majitel Baníku Václav Brabec. Současný kouč Plzně už v Ostravě několik let působil a mimo jiné byl asistentem trenéra Františka Komňackého, který Baník v roce 2004 dovedl k titulu. Současným lodivodem ostravského týmu je Bohumil Pánik, ovšem i jeho pozice už se několikrát otřásala v základech. Vrbu by všemi deseti zřejmě brali i fanoušci Baníku.

Foto: Pavel Mazac / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Sparta Praha

Pavel Vrba radost.jpg

Na Letnou před sezonou přišel kouč Václav Jílek, který má zatím důvěru vedení. Jenže výkony Sparty zdaleka nejsou takové, jaké by měly být. Jílek stále hledá optimální sestavu, jeho svěřenci kupí hloupé individuální chyby a Sparta ztrácí důležité body. O Jílkově vyhazovu se zatím nemluví, ovšem co by se stalo, kdyby byl k dispozici Vrba?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Dynamo Moskva

Pavel Vrba ČR3.jpg

Ve hře je i Vrbovo zahraniční angažmá. A znovu se spekuluje o Rusku, kde už rodák z Přerova působil. Do Machačkaly odešel po EURU 2016, ovšem už v prosinci si balil kufry. Nyní se spekuluje o zájmu Dynama Moskva.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud