Trápení na Letné pokračuje. Tři hráči Sparty, kteří zřejmě přijdou o místo v sestavě

Trápení na Letné pokračuje. Tři hráči Sparty, kteří zřejmě přijdou o místo v sestavě

Trápení na Letné pokračuje. Tři hráči Sparty, kteří zřejmě přijdou o místo v sestavě

Sparta na jaře tápe a nezvedla se ani pod vedením nového trenéra Václava Kotala. V příštím zápase se tak dají čekat další změny v sestavě.

Bez názvu3.jpg

Najít optimální sestavu Sparty? To už se jeví skoro jako nereálný úkol. Ideální složení dosud nenašel ani Václav Kotal, jenž by ze základní sestavy měl „vyndat“ minimálně tři hráče, kteří se v ní objevili v posledním duelu proti Zlínu. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Milan Heča

Milan Heča Sparta MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

V průběhu podzimu z brány vyšoupl zkušenějšího Florina Nitu. Jenže Milan Heča rozhodně nepůsobí jako nepropustná zeď. Letos osmadvacetiletý gólman v 15 zápasech inkasoval sedmnáct branek, přičemž pět z nich dostal během tří jarních kol. Proti Zlínu nepodal dobrý výkon, a tak se dá čekat, že teď znovu dostane šanci Rumun Nita.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Matěj Hanousek

Matěj Hanousek SPparta 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Šestadvacetiletý Matěj Hanousek na jaře zasáhl do dvou zápasů – nejprve odehrál celý duel v Olomouci a poté byl v akci třicet minut v domácím utkání se Zlínem, kdy z hřiště odešel po červené kartě Georgese Mandjecka. Ani jednou ale nepřesvědčil, v dalším zápase místo něj může nastoupit Martin Frýdek.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Benjamin Tetteh

Benjamin Tetteh 2019.jpg

Během podzimu ze sestavy vystrnadil Libora Kozáka a stal se sparťanskou útočnou jedničkou. Podzim končil s pěti góly, na jaře ale není vůbec nebezpečný. Gólově se neprosadil a v posledním utkání proti Zlínu předvedl bídný výkon. Vrátí se na hřiště Libor Kozák? Nebo se v akci objeví Václav Drchal?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud