Toto se nepovedlo. 4 posily Slavie z léta roku 2021, které v Edenu totálně vybouchly

Slavia je na přestupovém trhu každým rokem aktivní. Jenže ne vždy se posily prosadí tak, jak se od nich čekalo.

V létě roku 2021 do Slavie přišli Aleš Mandous nebo Ivan Schranz, kteří se v Edenu dokázali prosadit. Další čtyři tehdejší posily ale v Edenu vyhořely. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Ubong Ekpai

Bez názvu.jpg

Sedmadvacetiletý nigerijský záložník se ve Slavii objevil docela nečekaně. Do Edenu zamířil z Plzně, kde toho moc neukázal. Mezitím hostoval ještě v Českých Budějovicích. Za sešívané ale odehrál v lize jen 12 zápasů a na jaře ročníku 2021/22 už hostoval v Baníku. Loni hrál za Mladou Boleslav a teď je bez angažmá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Mads Emil Madsen

profimedia-0660383658.jpg

Dán Mads Emil Madsen přišel do Slavie z rakouského celku LASK Linz. Sešívaní za něj zaplatili milion eur, pětadvacetiletý dánský záložník ale vůbec nepřesvědčil. V lize zasáhl do pouhých 12 zápasů, ve kterých si připsal dvě asistence. Po roce odešel do Dánska.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Srdjan Plavšič

Srdjan Plavšič Slavia.jpg

Bylo okolo toho pořádné haló. Srbský rychlík v roce 2021 skončil ve Spartě a zadarmo odešel do Slavie. V Edenu si od něj hodně slibovali, Srdjan Plavšič toho ale moc neukázal. Místo v sestavě si nezískal, během 24 ligových startů za Slavii dal jediný gól, přidal tři nahrávky a loni hostoval v Baníku. V létě se snažil prosadit znovu, jenže neuspěl a odešel do polského Rakówa.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Michael Krmenčík

Michael Krmenčík Slavia.jpg

V létě roku 2021 se spekulovalo o jeho příchodu do Sparty, kterou vedl Pavel Vrba, jenž si Michaela Krmenčíka přál. Bývalý plzeňský kanonýr ale nakonec odešel do Slavie, která jej přivedla na hostování z belgických Brugg. V Edenu věřili, že jim Krmenčík vystřílí postup do Ligy mistrů a pak jej získají natrvalo. Jenže bývalý reprezentační forvard toho moc neukázal, ve 14 ligových zápasech dal čtyři branky a po roce odešel do Indonésie. Od léta je na Kypru.

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud