Matěj Chaluš   Kapitán lvíčat měl být lídrem - jak v kabině, tak na hřišti. Jenže třiadvacetiletý stoper Liberce na place neexceloval. Naopak, vyrobil několik hrubek a podepsal se pod inkasované branky, které český tým srážely.  Foto: Profimedia.cz
 Pavel Bucha   Další velké zklamání. Pavel Bucha patří k oporám plzeňské Viktorky, za kterou letos v lize nasázel už šest branek a navrch přidal i pět asistencí. Hodně na něj spoléhala i česká jednadvacítka, třiadvacetiletý ofenzivní záložník toho ale moc nevymyslel.  Foto: Profimedia.cz
 Michal Sadílek   Měl být jednou z hlavních hvězd českého týmu. Aby taky ne, když s PSV Eindhoven okusil Ligu mistrů a pak kvůli „malému” EURU zamířil na hostování do Liberce, kde podává velmi dobré výkony. Ve Slovinsku na ně ale nenavázal. Na hřišti sice nechyběl ani minutu, moc toho ale nepředvedl a navíc se podepsal pod první inkasovaný gól v duelu se Španěly.  Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Šašinka   Reprezentační jednadvacítka na něj hodně spoléhala. Jenže Ondřej Šašinka, stejně jako v Baníku, moc nebezpečný nebyl. Třiadvacetiletý útočník v prvních dvou zápasech nastoupil v základní sestavě, gól však nedal ani jeden. Proti Španělům už jen střídal, ale opět byl hodně nevýrazný.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Toto nebyl jejich šampionát. 4 opory české jednadvacítky, které ve Slovinsku selhaly

Česká fotbalová lvíčata se na evropském šampionátu chtěla porvat o postup ze skupiny, turnaj jim však vůbec nevyšel. S formou se nepotkaly ani jeho největší hvězdy.

Michal Sadílek 21_1.jpg

Česká jednadvacítka sice na „malém” EURU neměla k dispozici Davida Zimu, Alexe Krále ani Adama Hložka, i tak ale bylo v kádru několik hráčů, kteří měli patřit k tahounům. Jenže šampionát jim vůbec nevyšel. O kom je řeč? Podívejte se. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Matěj Chaluš 

Matěj Chaluš 21.jpg

Kapitán lvíčat měl být lídrem - jak v kabině, tak na hřišti. Jenže třiadvacetiletý stoper Liberce na place neexceloval. Naopak, vyrobil několik hrubek a podepsal se pod inkasované branky, které český tým srážely. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Pavel Bucha 

Pavel Bucha 21.jpg

Další velké zklamání. Pavel Bucha patří k oporám plzeňské Viktorky, za kterou letos v lize nasázel už šest branek a navrch přidal i pět asistencí. Hodně na něj spoléhala i česká jednadvacítka, třiadvacetiletý ofenzivní záložník toho ale moc nevymyslel. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Michal Sadílek 

Michal Sadílek 21.jpg

Měl být jednou z hlavních hvězd českého týmu. Aby taky ne, když s PSV Eindhoven okusil Ligu mistrů a pak kvůli „malému” EURU zamířil na hostování do Liberce, kde podává velmi dobré výkony. Ve Slovinsku na ně ale nenavázal. Na hřišti sice nechyběl ani minutu, moc toho ale nepředvedl a navíc se podepsal pod první inkasovaný gól v duelu se Španěly. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Ondřej Šašinka 

Ondřej Šašinka 21.jpg

Reprezentační jednadvacítka na něj hodně spoléhala. Jenže Ondřej Šašinka, stejně jako v Baníku, moc nebezpečný nebyl. Třiadvacetiletý útočník v prvních dvou zápasech nastoupil v základní sestavě, gól však nedal ani jeden. Proti Španělům už jen střídal, ale opět byl hodně nevýrazný. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud