Petar Musa (Slavia Praha) – 50 faulů. Chorvatský útočník letošní sezonu odstartoval na hostování v Liberci, kde během podzimu nasázel sedm branek. Další dva góly přidal po návratu do Slavie, ovšem dvaadvacetiletý Petar Musa má na kontě taky šest žlutých karet a 50 faulů. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Tomáš Poznar (FC Zlín) – 50 faulů. Padesát faulů letos spáchal rovněž Nikolaj Komličenko, ten ale v zimě odešel do Ruska. Stejný počet jich má na kontě taky Tomáš Poznar, jenž patří k oporám Zlína. Na kontě má i pět branek a jednu nahrávku. Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia
 Roman Potočný (Baník Ostrava) – 51 faulů. K nejčastěji faulujícím hráčům Fortuna ligy patří i Roman Potočný. Také on, stejně jako Musa, na podzim působil v Liberci. Od zimy je ale autor letošních devíti branek v Ostravě. Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia
 Milan Petržela (FC Slovácko) – 52 faulů. Milan Petržela nikdy nepatřil k nejslušnějším hráčům ligy, což platí také po jeho návratu do Slovácka. V aktuálním ročníku šestatřicetiletý záložník posbíral už šest žlutých karet a taky 52 faulů. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
7
Fotogalerie

Toto jsou zlí muži Fortuna ligy. Podívejte se, kteří hráči letos spáchali nejvíc faulů

Fotbalová Fortuna liga prozatím stojí. Už brzy by se ale mohla rozběhnout a na ligové trávníky by se tak znovu vrátil život. Stále je totiž o co bojovat.

Bez názvu1.jpg

Čtyři ligoví fotbalisté v letošním ročníku vyfasovali osm žlutých karet. Víte ale, kteří hráči spáchali alespoň padesát faulů? Dozvíte se to v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 7

Petar Musa (Slavia Praha) – 50 faulů

Petar Musa Slavia gól MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Chorvatský útočník letošní sezonu odstartoval na hostování v Liberci, kde během podzimu nasázel sedm branek. Další dva góly přidal po návratu do Slavie, ovšem dvaadvacetiletý Petar Musa má na kontě taky šest žlutých karet a 50 faulů.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Tomáš Poznar (FC Zlín) – 50 faulů

Tomáš Poznar Zlín Luděk Ovesný MAFRA Profimedia.jpg

Padesát faulů letos spáchal rovněž Nikolaj Komličenko, ten ale v zimě odešel do Ruska. Stejný počet jich má na kontě taky Tomáš Poznar, jenž patří k oporám Zlína. Na kontě má i pět branek a jednu nahrávku.

Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Roman Potočný (Baník Ostrava) – 51 faulů

Roman Potočný Baník Alexandr Satinský MAFRA Profimedia.jpg

K nejčastěji faulujícím hráčům Fortuna ligy patří i Roman Potočný. Také on, stejně jako Musa, na podzim působil v Liberci. Od zimy je ale autor letošních devíti branek v Ostravě.

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Milan Petržela (FC Slovácko) – 52 faulů

Milan Petržela Slovácko Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Milan Petržela nikdy nepatřil k nejslušnějším hráčům ligy, což platí také po jeho návratu do Slovácka. V aktuálním ročníku šestatřicetiletý záložník posbíral už šest žlutých karet a taky 52 faulů.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 7

René Dedič (SFC Opava) – 60 faulů

René Dedič Opava Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

O „prvenství“ se v tomto žebříčku dělí dva hráči. Jedním z nich je René Dedič – šestadvacetiletý slovenský útočník z Opavy, který během svého premiérového ligového ročníku zatím nastřílel čtyři branky. A ve sbírce má i stejný počet žlutých karet.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Ivan Schranz (Dynamo České Budějovice) – 60 faulů

Ivan Schranz ČB 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Stejný počet faulů jako Dedič spáchal také jeho krajan Ivan Schranz. Šestadvacetiletý útočník Českých Budějovic, který dříve hrával za Duklu, je ale také hodně produktivní. Letos vstřelil už sedm branek a přidal tři nahrávky.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud