Daniel Gazda  V sezoně 2020/21 odehrál sedm zápasů za reprezentaci, loni působil i ve Finsku, přesto po pádu zlínského týmu do první ligy v Baťově městě zůstal. Pětadvacetiletý bek si připsal i devět startů za extraligové České Budějovice, teď se ale plně soustředí na Berany. V základní části posbíral 27 bodů, v play-off přidal další tři nahrávky.
 Petr Mrázek  Osmadvacetiletý rodák z Brna hrával extraligu za Kometu. Byl taky v Olomouci či Znojmě a loni působil v Prostějově. V tom posbíral 50 bodů a produktivní byl taky ve Zlíně. V základní části se dostal na 26 bodů, dva důležité zásahy přidal i v pondělním čtvrtfinále s Porubou, ve kterém zařídil postupovou výhru 2:1.
 Pavel Kubiš  Jedna z klíčových postav. Sedmatřicetiletý Pavel Kubiš je kapitánem zlínské družiny, se kterou získal titul, ale zažil i loňský sestup. Extraligu jinde nehrál, i ve svém věku je stále velmi platný a produktivní. I s play-off má letos na kontě už 29 bodů.
 Denis Kindl  Působil v Kanadě, hrával extraligu za Třinec, Karlovy Vary, Plzeň nebo Pardubice. Loni hrál v Šumperku a teď je ve Zlíně. Třicetiletý útočník posbíral v základní části 21 bodů a náramně mu sedla taky čtvrtfinálová série s Porubou. V té zapsal pět gólových nahrávek.
5
Fotogalerie

Toto je „nový” Zlín. 5 hráčů, kteří Berany mohou vrátit zpátky do extraligy

Sezonu začali bídně, dlouho se trápili. Zlín se ale zvedl a už je v semifinále hokejové Chance ligy.

Berani po loňském sestupu z extraligy vyhlásili útok za návratem mezi elitu. Dlouho to s nimi nevypadalo dobře, ve Zlíně se ale během sezony udála řada změn, které začaly fungovat. Tým z Baťova města ve čtvrtfinále přehrál silnou Porubu a dál může snít o baráži. Jména pěti hráčů „nového” zlínského týmu, kteří Berany táhnou za postupem, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Daniel Huf

profimedia-0762564005.jpg

V roli brankářské jedničky vstupoval do sezony Libor Kašík. Dlouholetá opora zlínského kádru ale v průběhu ročníku odešla do Nitry a mezi tři tyče se postavil Daniel Huf. Třiadvacetiletý gólman chytil šanci za pačesy, podává velmi dobré výkony a ve čtyřech čtvrtfinálových duelech s Porubou dostal jen sedm branek. Tým se na něj může stoprocentně spolehnout.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Daniel Gazda

profimedia-0749711593.jpg

V sezoně 2020/21 odehrál sedm zápasů za reprezentaci, loni působil i ve Finsku, přesto po pádu zlínského týmu do první ligy v Baťově městě zůstal. Pětadvacetiletý bek si připsal i devět startů za extraligové České Budějovice, teď se ale plně soustředí na Berany. V základní části posbíral 27 bodů, v play-off přidal další tři nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Petr Mrázek

profimedia-0762554956.jpg

Osmadvacetiletý rodák z Brna hrával extraligu za Kometu. Byl taky v Olomouci či Znojmě a loni působil v Prostějově. V tom posbíral 50 bodů a produktivní byl taky ve Zlíně. V základní části se dostal na 26 bodů, dva důležité zásahy přidal i v pondělním čtvrtfinále s Porubou, ve kterém zařídil postupovou výhru 2:1.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Pavel Kubiš

profimedia-0762249380.jpg

Jedna z klíčových postav. Sedmatřicetiletý Pavel Kubiš je kapitánem zlínské družiny, se kterou získal titul, ale zažil i loňský sestup. Extraligu jinde nehrál, i ve svém věku je stále velmi platný a produktivní. I s play-off má letos na kontě už 29 bodů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Denis Kindl

profimedia-0751798744.jpg

Působil v Kanadě, hrával extraligu za Třinec, Karlovy Vary, Plzeň nebo Pardubice. Loni hrál v Šumperku a teď je ve Zlíně. Třicetiletý útočník posbíral v základní části 21 bodů a náramně mu sedla taky čtvrtfinálová série s Porubou. V té zapsal pět gólových nahrávek.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud