Obránce - Andrej Šustr (Anaheim) – 81.  Loni v Tampě Bay nenastupoval tolik, jako byl zvyklý. V létě pro něj přišlo vysvobození, kterým se stal odchod do Anaheimu. Taky mezi Ducks ale musí o svou pozici bojovat. V českém All-Star týmu hry NHL 19 však nechybí. Foto: Profimedia.cz
 Obránce - Michal Kempný (Washington) – 80.  Také Michal Kempný loni o své místo bojoval. Tedy během angažmá v Chicagu. Pak zamířil do Washingtonu, kde se zařadil mezi klíčové beky týmu a s Capitals získal Stanley Cup. Následně podepsal nový čtyřletý kontrakt na deset milionů dolarů. Foto: Profimedia.cz
 Pravé křídlo – Jakub Voráček (Philadelphia) – 88.  Za klasických okolností by zde David Pastrňák nechyběl, ve hře NHL 19 má ale smůlu. Vyšší rating než on totiž dostal Jakub Voráček, jenž má rovněž skvělý vstup do sezony. Osm bodů v sedmi zápasech je toho důkazem. Foto: Profimedia.cz
 Centr - David Krejčí (Boston) – 83.  Zatímco Pastrňák ve výběru chybí, jeho parťák z Bostonu David Krejčí má své místo jisté. Dvaatřicetiletý centr patří ke klíčovým hráčům Bruins a k tahounům patřil i na posledním mistrovství světa. Do letošní sezony vstoupil šesti body v sedmi zápasech. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Toto je nejsilnější český tým ve hře NHL 19. Proč v něm chybí rozjetý Pastrňák?

David Pastrňák, jenž vlétl do letošní sezony jako uragán, dostal od tvůrců hry NHL 19 poměrně vysoké hodnocení. Ani rating 87 mu však nestačil k tomu, aby se dostal do ideální české formace.

Mezi českými pravými křídly totiž dostal jeden hráč ještě o bod více. Víte, který to je? A jak vypadá ideální česká formace podle toho, jak hokejisty ohodnotili tvůrci hry NHL 19? Podívejte se na následující kapitoly a zjistíte to.

Pokračování 2 / 7

Brankář - Petr Mrázek (Carolina) – 82

Petr Mrázek Carolina 2.jpg

Chytá zřejmě svou klíčovou sezonu v kariéře, jenže po přesunu do Caroliny zatím nezáří. Zasáhl do čtyř zápasů, ve kterých dostal 12 branek a úspěšností zákroků nepřesáhl 88 procent. Přesto je Petr Mrázek nejlépe hodnoceným českým gólmanem celé hry.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Obránce - Andrej Šustr (Anaheim) – 81

Andrej Šustr Anaheim.jpg

Loni v Tampě Bay nenastupoval tolik, jako byl zvyklý. V létě pro něj přišlo vysvobození, kterým se stal odchod do Anaheimu. Taky mezi Ducks ale musí o svou pozici bojovat. V českém All-Star týmu hry NHL 19 však nechybí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Obránce - Michal Kempný (Washington) – 80

Michal Kempný Washington 2.jpg

Také Michal Kempný loni o své místo bojoval. Tedy během angažmá v Chicagu. Pak zamířil do Washingtonu, kde se zařadil mezi klíčové beky týmu a s Capitals získal Stanley Cup. Následně podepsal nový čtyřletý kontrakt na deset milionů dolarů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Pravé křídlo – Jakub Voráček (Philadelphia) – 88

Jakub Voráček Phil 4.jpg

Za klasických okolností by zde David Pastrňák nechyběl, ve hře NHL 19 má ale smůlu. Vyšší rating než on totiž dostal Jakub Voráček, jenž má rovněž skvělý vstup do sezony. Osm bodů v sedmi zápasech je toho důkazem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Centr - David Krejčí (Boston) – 83

David Krejčí 2.jpg

Zatímco Pastrňák ve výběru chybí, jeho parťák z Bostonu David Krejčí má své místo jisté. Dvaatřicetiletý centr patří ke klíčovým hráčům Bruins a k tahounům patřil i na posledním mistrovství světa. Do letošní sezony vstoupil šesti body v sedmi zápasech.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Levé křídlo - Ondřej Palát (Tampa Bay) – 84

Ondřej Palát.jpg

Na levém křídle se podle předpokladů drží Ondřej Palát. Sedmadvacetiletý útočník Tampy Bay má za sebou dobrou sezonu, během níž posbíral dohromady i s play-off 47 bodů. Letos si zatím připsal tři nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud