Martin Vitík  Ani jemu tentokrát zápas nevyšel. Martin Vitík nepůsobil moc jistě a chyboval víc, než je zdrávo. Hráčům Partizanu dal hodně prostoru, moc dobře si nepočínal ani před první obdrženou brankou. 
 Michal Sáček   Taky Michal Sáček se podepsal pod první inkasovaný gól Pražanů, když hodně zbytečně přišel o míč. Směrem dopředu nic nevymyslel, tentokrát ale příliš nepomohl ani defenzivě. 
 Jakub Pešek  Pamatujete na jeho podzimní výkony? Nic jiného vám teď nezbývá. Zatímco ještě před pár měsíci Jakub Pešek patřil do základní sestavy reprezentace, tak nyní je absolutně z formy. Ve hře dopředu je jalový, v Bělehradě vydržel na hřišti jen poločas. 
 Tomáš Čvančara  Ve Spartě si od zimní posily slibovali velké věci. Tomáš Čvančara měl být tím, kdo bude sázet jeden gól za druhým, jenže realita je zatím úplně jiná. Mladý útočník se po přestupu na Letnou trápí, což zápas v Bělehradě potvrdil. Byl neviditelný. 
5
Fotogalerie

Totální propadáky. 5 hráčů Sparty, kteří v odvetě proti Partizanu pořádně vybouchli

Čekali jste, že Sparta v odvetě Konferenční ligy proti Partizanu Bělehrad zabere a porve se o postup? Omyl!

Sparta na Partizan nestačila ani podruhé a v pohárové Evropě končí. Gól Pražanů dal v odvetě Adam Hložek, jenž snad jako jediný snese trochu přísnější měřítka. Zbytku týmu utkání nevyšlo - pět z nich pak v zápase totálně propadlo. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Filip Panák 

GetFile (94).jpg

Možná byl nejslabším hráčem na hřišti. Filip Panák odehrál ve Spartě dobré zápasy, souboj v Bělehradě mu ale vůbec nevyšel. Chyboval před první inkasovanou brankou a podepsal se i pod tu druhou. Na toto utkání nebude rád vzpomínat. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Martin Vitík 

GetFile (95).jpg

Ani jemu tentokrát zápas nevyšel. Martin Vitík nepůsobil moc jistě a chyboval víc, než je zdrávo. Hráčům Partizanu dal hodně prostoru, moc dobře si nepočínal ani před první obdrženou brankou. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Michal Sáček 

GetFile (98).jpg

Taky Michal Sáček se podepsal pod první inkasovaný gól Pražanů, když hodně zbytečně přišel o míč. Směrem dopředu nic nevymyslel, tentokrát ale příliš nepomohl ani defenzivě. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jakub Pešek 

GetFile (97).jpg

Pamatujete na jeho podzimní výkony? Nic jiného vám teď nezbývá. Zatímco ještě před pár měsíci Jakub Pešek patřil do základní sestavy reprezentace, tak nyní je absolutně z formy. Ve hře dopředu je jalový, v Bělehradě vydržel na hřišti jen poločas. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Tomáš Čvančara 

GetFile (96).jpg

Ve Spartě si od zimní posily slibovali velké věci. Tomáš Čvančara měl být tím, kdo bude sázet jeden gól za druhým, jenže realita je zatím úplně jiná. Mladý útočník se po přestupu na Letnou trápí, což zápas v Bělehradě potvrdil. Byl neviditelný. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud