Totální propadáky. 3 hráči Sparty, kteří by měli přijít o místo v sestavě

Tak tohle se hrubě nepovedlo. Fotbalisté Sparty na půdě Subotice totálně vybouchli, prohráli 2:0 a jsou krok od vyřazení z pohárové Evropy. Kouč Pavel Hapal bude muset udělat změny.

Bez názvu.jpg

Sparta v úvodním ligovém kole porazila Opavu a zdálo se, že vykročila po správné cestě. Jenže duel na půdě Subotice všechny vrátil zpátky na zem. Trenér Hapal udělal několik změn v sestavě a před duelem s Jabloncem do ní bude muset sáhnout znovu. Jména tří cizinců, kteří ve čtvrtek totálně vybouchli a příště zřejmě zůstanou jen mezi náhradníky, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Tal Ben Chaim

Tal Ben Chaim SParta 2 MICHAL RŮŽIČKA  MAFRA  Profimedia.jpg

Izraelský reprezentant, který se před rokem stal nejdražším hráčem ligy (jeho rekord prolomil Nicolae Stanciu), se v uplynulé sezoně neukázal v dobrém světle. Zdálo se, že z Letné odejde, od Pavla Hapala ale dostal druhou šanci a vrátil se do základní sestavy. Jenže proti Subotici vybouchl, ofenzivě vůbec nepomohl a to stejné se dá říct také o hře dozadu. Jenže ani střídající Vukadin Vukadinovič se nepředvedl v nejlepším světle.

Foto: MICHAL RŮŽIČKA / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Uroš Radakovič

Uroš Radakovič Sparta Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Ostrou premiéru ve sparťanském dresu si představoval jinak. Uroš Radakovič, letní poslal z Olomouce, se měl stát novým lídrem zadních řad, jenže zápas mu absolutně nevyšel. Kupil chybu za chybou, nešla mu rozehrávka a v lize zřejmě zůstane jen mezi náhradníky. Semih Kaya odehrál o něco lepší partii, ani on ale nemá místo v sestavě jisté.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Srdjan Plavšič

Srdjan Plavšič Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V Srbsku je doma, chtěl se vytáhnout, místo toho šel ale ze hry už o poločase. Srdjan Plavšič, který běhán zatápí obranám soupeřů a zvládá souboje jeden na jednoho, neměl svůj den a pro Suboticu nepředstavoval žádnou hrozbu. Ve druhé půli ho nahradil uzdravený Josef Šural.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud