Lukáš Masopust  - Znovu hrál na pravém kraji obrany, ovšem k výkonům, jaké na tomto postu předváděl Vladimír Coufal, se ani zdaleka nepřiblížil. Na hráče Leverkusenu neměl, podepsal se i pod jeden inkasovaný gól. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jan Bořil  - Slávistický kapitán naskočil nečekaně na postu stopera, tento krok se ale trenéru Trpišovskému nepovedl. Jan Bořil neodehrál vůbec dobrý zápas, jeho místo je nalevo. Foto: Profimedia.cz
 Oscar Dorley  - Bořil soupeří o místo na levém kraji obrany s Oscarem, ovšem ani jemu duel v Leverkusenu nevyšel. Směrem dopředu nic nevymyslel, dobře si však neplnil ani defenzivní povinnosti. Jeho výkon nebyl dobrý. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Peter Olayinka  - Pravidelně patří k nejlepším hráčům Slavie, ve hře dopředu bývá nebezpečný a je hrozbou pro obrany soupeřů. V Leverkusenu to ale neplatilo, Peter Olayinka hodně kazil a vůbec mu nešly ani centry. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Tohle nebyl jejich den. 5 hráčů Slavie, kterým zápas v Leverkusenu vůbec nevyšel

Slavia v posledním duelu základní skupiny Evropské ligy vycestovala do Leverkusenu, který chtěla obrat o body. To se však nepovedlo a sešívaným zápas vůbec nevyšel.

Patrik Schick Leverkusen Slavia.jpg

Slavia v Leverkusenu prohrála 0:4, a kdyby v bráně neměla Ondřeje Koláře, tak mohla schytat ještě větší výprask. Sešívaným duel zkrátka vůbec nevyšel. A pěti hráčům obzvlášť. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Lukáš Masopust

Lukáš Masopust Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Znovu hrál na pravém kraji obrany, ovšem k výkonům, jaké na tomto postu předváděl Vladimír Coufal, se ani zdaleka nepřiblížil. Na hráče Leverkusenu neměl, podepsal se i pod jeden inkasovaný gól.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Jan Bořil

Jan Bořil Kluž.jpg

Slávistický kapitán naskočil nečekaně na postu stopera, tento krok se ale trenéru Trpišovskému nepovedl. Jan Bořil neodehrál vůbec dobrý zápas, jeho místo je nalevo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Oscar Dorley

Oscar Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Bořil soupeří o místo na levém kraji obrany s Oscarem, ovšem ani jemu duel v Leverkusenu nevyšel. Směrem dopředu nic nevymyslel, dobře si však neplnil ani defenzivní povinnosti. Jeho výkon nebyl dobrý.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Peter Olayinka

Peter Olayinka LM 2.jpg

Pravidelně patří k nejlepším hráčům Slavie, ve hře dopředu bývá nebezpečný a je hrozbou pro obrany soupeřů. V Leverkusenu to ale neplatilo, Peter Olayinka hodně kazil a vůbec mu nešly ani centry.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Petar Musa

Petar Musa Slavia 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dostal šanci na hrotu útoku, naložil s ní ale bídně. Loňský král ligových střelců nebyl vůbec nebezpečný a nedostal se do jediné vážné šance. Chorvatský forvard pozici Jana Kuchta neohrozil.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud