Tomáš Malínský   Devětadvacetiletý Tomáš Malínský má za sebou životní sezonu, kterou odehrál v Liberci. Nastřílel během ní sedm branek, přidal osm asistencí a vysloužil si přestup do Edenu. Za Slavii si ale na podzim připsal jen čtyři ligové starty a od zimy hostuje v Mladé Boleslavi.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Radim Řezník   Dalším hráčem, který posílil kádr Mladé Boleslavi, je dvaatřicetiletý Radim Řezník. Zkušený pravý obránce, jenž má na kontě i tři starty v reprezentaci, patřil řadu let k oporám Plzně. Na jaře ale pomáhá Mladé Boleslavi se záchranou.  Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Jiří Skalák  Mladá Boleslav přivedla i Jiřího Skaláka. Osmadvacetiletý křídelník o víkendu rozvázal smlouvu v anglickém Millwallu, kde moc nehrál, a vrátil se do města Škodovky, odkud do Anglie odešel. Účastník dosud posledního evropského šampionátu podepsal s klubem smlouvu na rok a půl.  Foto: Profimedia.cz
 Ladislav Takács   Čtyřiadvacetiletý Ladislav Takács, jenž může naskočit na postu stopera i uprostřed zálohy, v průběhu minulé sezony přestoupil z Mladé Boleslavi do Slavie. V Edenu začal dobře, letos ale nedostával moc prostoru a ve Slavii vyhodnotili, že nejlepší bude, když zamíří na hostování. Takács se tak vrátil do města Škodovky.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

To je tým na poháry? Ne, na záchranu! 5 zvučných posil, které přišly do Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav se nachází v kritické situaci. Tým z města Škodovky se plácá ve spodních patrech tabulky a na jaře se bude rvát o záchranu. K té by mělo pomoct hned několik posil.

Bez názvu.jpg

Mladé Boleslavi se letos nedaří. Tým trenéra Karla Jarolíma je v tabulce třetí od konce a bojuje o udržení ve Fortuna lize. V zimě však klub z města Škodovky mocně zbrojil a přivedl hned deset posil. Jména pěti těch „největších” z nich najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Tomáš Malínský 

Tomáš Malinský Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Devětadvacetiletý Tomáš Malínský má za sebou životní sezonu, kterou odehrál v Liberci. Nastřílel během ní sedm branek, přidal osm asistencí a vysloužil si přestup do Edenu. Za Slavii si ale na podzim připsal jen čtyři ligové starty a od zimy hostuje v Mladé Boleslavi. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Radim Řezník 

Radim Řezník Plzeň 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Dalším hráčem, který posílil kádr Mladé Boleslavi, je dvaatřicetiletý Radim Řezník. Zkušený pravý obránce, jenž má na kontě i tři starty v reprezentaci, patřil řadu let k oporám Plzně. Na jaře ale pomáhá Mladé Boleslavi se záchranou. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jiří Skalák 

JIří Skalák Brighton.jpg

Mladá Boleslav přivedla i Jiřího Skaláka. Osmadvacetiletý křídelník o víkendu rozvázal smlouvu v anglickém Millwallu, kde moc nehrál, a vrátil se do města Škodovky, odkud do Anglie odešel. Účastník dosud posledního evropského šampionátu podepsal s klubem smlouvu na rok a půl. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Ladislav Takács 

Ladislav Takácz Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Čtyřiadvacetiletý Ladislav Takács, jenž může naskočit na postu stopera i uprostřed zálohy, v průběhu minulé sezony přestoupil z Mladé Boleslavi do Slavie. V Edenu začal dobře, letos ale nedostával moc prostoru a ve Slavii vyhodnotili, že nejlepší bude, když zamíří na hostování. Takács se tak vrátil do města Škodovky. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jaromír Zmrhal 

Jaromír Zmrhal Brescia.jpg

Člen širšího kádru české reprezentace v roce 2019 přestoupil ze Slavie do Brescie. S italským týmem ale zažil pád ze Serie A, letos navíc nedostával moc prostoru, a tak se v zimě vrátil na hostování domů. Ne však do Slavie, ale do Mladé Boleslavi, kde bude působit do konce sezony. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud