Aleš Čermák - Tohle byl jeho zápas. Aleš Čermák nasázel Teplicím hattrick a znovu ukázal, jak moc výtečným hráčem dokáže být. Bylo to potřetí, co dal v dresu Plzně v jednom zápase tři branky, letos se tak trefil celkem už šestkrát. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Jean-David Beauguel - Nebylo žádným tajemstvím, že s jeho výkony občas nebyli v Plzni spokojeni. Trenér Guľa ale francouzského útočníka podržel a Jean-David Beauguel se mu odvděčil nejlepším možným způsobem. Navázal na svůj gól z Jablonce, proti Teplicím otevřel skóre a dal už šestou branku v sezoně. Další trefu mu vzal ofsajd, jeden gól i připravil. Aktuálně má navrch i před Zdeňkem Ondráškem. Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia
 Adriel Ba Loua - Ofenzivní šikula z Pobřeží slonoviny přišel do Plzně v létě z Karviné. Ve Viktorce začal dobře, jenže v posledních duelech se nedokázal bodově prosadit. Proti Teplicím však odehrál parádní partii, jeden gól dal, další připravil a patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Joel Kayamba - Velmi dobrou partii odehrál i další africký křídelník – Joel Kayamba teplické obraně pořádně zatápěl a předvedl možná svůj nejlepší výkon v sezoně. Na hřišti byl hodinu a připsal si svou druhou asistenci v sezoně. Pokud osmadvacetiletý záložník z Konga bude takto pokračovat, tak si v Plzni mohou mnout ruce. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

To byl koncert. 4 ofenzivní hráči Plzně, kteří svými výkony zachránili krk trenéru Guľovi

Změn trenéra se nekoná, Adrián Guľa prozatím svou pozici uhájil. Plzeň totiž smetla Teplice a slovenský kouč tak bude u týmu i nadále pokračovat. Krk mu zachránil parádní ofenzivní koncert jeho svěřenců.

Jean D. Beauguel Guľa Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Zatímco v předešlých zápasech se Plzeň trápila, proti Teplicím předvedla parádní ofenzivní koncert a vyhrála 7:0. Skvělý výkon předvedli především čtyři hráči Viktorky, díky nimž trenér Adrián Guľa zůstává trenérem Plzně. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Aleš Čermák

Aleš Čermák Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Tohle byl jeho zápas. Aleš Čermák nasázel Teplicím hattrick a znovu ukázal, jak moc výtečným hráčem dokáže být. Bylo to potřetí, co dal v dresu Plzně v jednom zápase tři branky, letos se tak trefil celkem už šestkrát.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Jean-David Beauguel

Jean D. Beauguel Plzeň 2 Ladislav Němec MAFRA Profimedia.jpg

Nebylo žádným tajemstvím, že s jeho výkony občas nebyli v Plzni spokojeni. Trenér Guľa ale francouzského útočníka podržel a Jean-David Beauguel se mu odvděčil nejlepším možným způsobem. Navázal na svůj gól z Jablonce, proti Teplicím otevřel skóre a dal už šestou branku v sezoně. Další trefu mu vzal ofsajd, jeden gól i připravil. Aktuálně má navrch i před Zdeňkem Ondráškem.

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Adriel Ba Loua

Adriel Ba Loua Plzeň 3 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Ofenzivní šikula z Pobřeží slonoviny přišel do Plzně v létě z Karviné. Ve Viktorce začal dobře, jenže v posledních duelech se nedokázal bodově prosadit. Proti Teplicím však odehrál parádní partii, jeden gól dal, další připravil a patřil k nejlepším hráčům na hřišti.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Joel Kayamba

Joel Kayamba 20 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Velmi dobrou partii odehrál i další africký křídelník – Joel Kayamba teplické obraně pořádně zatápěl a předvedl možná svůj nejlepší výkon v sezoně. Na hřišti byl hodinu a připsal si svou druhou asistenci v sezoně. Pokud osmadvacetiletý záložník z Konga bude takto pokračovat, tak si v Plzni mohou mnout ruce.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud