Těžký úkol. Podívejte se, kdo by ve Slavii mohl nahradit brankáře Ondřeje Koláře

Okolo Ondřeje Koláře je hodně rušno. Pětadvacetiletého gólmana Slavie totiž vábí Nice, které za něj nabízí 400 milionů korun. Ale pokud odejde, tak kdo ho v Edenu nahradí?

Bez názvu.jpg

Ondřej Kolář je pro hru Slavie naprosto klíčový. Vyprofiloval se do role nejlepšího brankáře ligy, který v letošních 16 zápasech dostal jen dvě branky. Pokud z Edenu odejde, tak vedení Slavie čeká těžký úkol. Kdo by jej mohl nahradit? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Jakub Markovič

Jakub Markovič Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Osmnáctiletý gólman ve Slavii povýšil a aktuálně je dvojkou. V lize debutoval v srpnu proti Bohemians 1905 a uvedl se čistým kontem. Velmi dobré výkony předvádí i v mládežnické Lize mistrů a také on, stejně jako Kolář, hraje hodně dobře nohama. Jeho nevýhodou sice je, že je mladý, na druhou stranu, Slavia na jaře bude hrát jedinou soutěž a ve Fortuna lize navíc má luxusní náskok. To by mohl být ideální čas na jeho zapracování.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Filip Nguyen

Filip Nguyen Liberec 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Na trase Liberec – Slavia bývá hodně živo. Právě z kádru Slovanu zamířil do Edenu Ondřej Kolář a následovat by jej mohl i Filip Nguyen. O jeho přestupu do Slavie se už nahlas mluvilo, nakonec z něj ale sešlo a sedmadvacetiletý gólman zůstal pod Ještědem. V letošních 18 zápasech dostal 27 branek.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Matouš Trmal

Matouš Trmal 19 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Patří k nejtalentovanějším brankářům Fortuna ligy. Jednadvacetiletý Matouš Trmal předvádí velmi dobré výkony v bráně Slovácka a v letošních 17 zápasech vychytal sedm čistých kont – více jich má na kontě jen slávistický Kolář. Pro sešívané by mohl být skvělou volbou.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud