Těžký boj o posily. 4 hráči, které trenér Svědík zatím marně láká do Slovácka

Slovácko prožilo parádní sezonu, skončilo čtvrté a bude hrát Evropskou konferenční ligu. Tým z Uherského Hradiště proto hledá posily.

Slovácko už přišlo o Jana Klimenta, na odchodu je i Stanislav Hofmann, ovšem žádný velký příchod tým z Uherského Hradiště dosud neoznámil. V zákulisí se však mluví o čtyřech jménech, které Slovácko (zatím marně) láká do svých řad. Najdete je v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Milan Heča (Sparta Praha, brankář)

Milan Heča Sparta 20.jpg

Současnou brankářskou jedničkou Slovácka je Vít Nemrava, v závěru sezony dostal hodně prostoru i Slovák Pavol Bajza, klub z Uherského Hradiště by ale rád přivítal také Milana Heču. Třicetiletý gólman ve Slovácku několik let působil, od roku 2018 je však ve Spartě, kde ještě minulý ročník zahájil coby jednička. O svou pozici sice přišel, v létě se o ni ale pokusí znovu porvat s Florinem Nitou a Dominikem Holcem. I proto se jeho návrat do Slovácka zatím nekoná. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Daniel Holzer (Baník Ostrava, záložník)

Daniel Holzer Baník Alexandr Satinský  MAFRA  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý Daniel Holzer v uplynulé sezoně odehrál za Baník 27 zápasů a dal i jeden gól. Jeho pozice však nebyla taková, jakou by si přál. Čekalo se od něj ale víc, a tak by nebylo žádným překvapením, kdyby Holzer z Baníku odešel. Dříve hrával za Spartu a Zlín, teď jej láká Slovácko. 

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Michal Trávník (Sparta Praha, záložník)

Michal Trávník Sparta 19 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Stejně jako Heča působí ve Spartě, ve Slovácku by jej však brali všemi deseti. O Michala Trávníka stojí také Jablonec, odkud na Letnou odcházel, a v jehož barvách byl hodně produktivní. V Uherském Hradišti by návrat sedmadvacetiletého tvořivého záložníka brali všemi deseti, zatím to ale vypadá, že Michal Trávník upřednostní zahraniční angažmá. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Ondřej Šašinka (Baník Ostrava, útočník)

Ondřej Šašinka Baník 19 Alexander Satinský  MAFRA  Profimedia.jpg

Od třiadvacetiletého útočníka si v Ostravě hodně slibovali, jenže Ondřej Šašinka dal v letošních 27 duelech jediný gól. Stále platí, že svůj nejlepší fotbal hrál na podzim roku 2019, kdy právě v barvách Slovácka nastřílel pět branek. Teď by v Uherském Hradišti mohl nahradit Jana Klimenta. 

Foto: Alexander Satinský / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud