Jan Kuchta Čtyřiadvacetiletý útočník loni odehrál povedenou sezonu v Liberci, kterou ozdobil šesti góly, což mu vyneslo návrat do Edenu. V současné době je z něj útočník číslo jedna, blýskl se dvěma góly do sítě Nice a naposledy se dvakrát prosadil v duelu s Olomoucí. Celkově se letos v lize trefil čtyřikrát. Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
 Petar Musa Loni v barvách Liberce a Slavie nasázel celkem 14 branek a společně s Liborem Kozákem získal korunu pro krále střelců. Jenže letos dvaadvacetiletý chorvatský útočník na své výkony zatím nenavázal. V lize se trefil pouze třikrát a do většiny duelů chodí jen z lavičky náhradníků. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Stanislav Tecl Od zimy se o své místo v útoku rvou i dva navrátilci. Jedním z nich je houževnatý Mick van Buren, jenž na podzim úspěšně hostoval v Českých Budějovicích. Osmadvacetiletý forvard z Nizozemska věří, že si v Edenu řekne ještě o další prostor. Foto: Profimedia.cz
 Mick van Buren Od zimy se o své místo v útoku rvou i dva navrátilci. Jedním z nich je houževnatý Mick van Buren, jenž na podzim úspěšně hostoval v Českých Budějovicích. Osmadvacetiletý forvard věří, že si v Edenu řekne ještě o další prostor. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Těžké časy pro Tecla. 5 útočníků, kteří v současné době působí ve Slavii

Slavia je v současné době snad ještě silnější, než kdykoliv dřív. Trenér Jindřich Trpišovský navíc, zdá se, našel i nebezpečnou útočnou jedničku.

Stanislav Tecl Slavia 20 Dominik Bakes CNC Profimedia.jpg

Slavia v posledních letech vládne tuzemské fotbalové scéně a velmi dobře se prezentuje také v Evropě. Jenže něco jí stále chybělo – nebezpečný útočník. To už je ale pryč. V sešívaném kádru nyní působí pět hrotových hráčů, kteří představují velkou ofenzivní sílu. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Jan Kuchta

Jan Kuchta Slavia 2 Martin Sekanina CNC Profimedia.jpg

Čtyřiadvacetiletý útočník loni odehrál povedenou sezonu v Liberci, kterou ozdobil šesti góly, což mu vyneslo návrat do Edenu. V současné době je z něj útočník číslo jedna, blýskl se dvěma góly do sítě Nice a naposledy se dvakrát prosadil v duelu s Olomoucí. Celkově se letos v lize trefil čtyřikrát.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Petar Musa

Petar Musa Slavia gól MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Loni v barvách Liberce a Slavie nasázel celkem 14 branek a společně s Liborem Kozákem získal korunu pro krále střelců. Jenže letos dvaadvacetiletý chorvatský útočník na své výkony zatím nenavázal. V lize se trefil pouze třikrát a do většiny duelů chodí jen z lavičky náhradníků.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Stanislav Tecl

Stanislav Tecl 19.jpg

Tři góly má na kontě taky Stanislav Tecl. Všechny je dal v úvodním ligovém kole proti Českým Budějovicím, jenže od té doby se už neprosadil. Zatímco na začátku sezony byl útočníkem číslo jedna, tak v posledním kole s Olomoucí odehrál už jen jednu minutu. Třicetiletý forvard dostal v Edenu hodně šancí, využít je však nedokázal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Mick van Buren

Mick van Buren Slavia 3.jpg

Od zimy se o své místo v útoku rvou i dva navrátilci. Jedním z nich je houževnatý Mick van Buren, jenž na podzim úspěšně hostoval v Českých Budějovicích. Osmadvacetiletý forvard z Nizozemska věří, že si v Edenu řekne ještě o další prostor.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Júsuf Hilál

Júsuf titul MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Stejně jako Van Buren se v zimě vrátil z hostování. Júsuf Hilál působil v Liberci a na severu Čech zase nabral důležitou herní praxi. Během loňské sezony se v Edenu moc neprosadil, sedmadvacetiletý útočník z Bahrajnu však ve Slavii dostává ještě jednu šanci.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud