Júsuf Hilál (Slovan Liberec) Bahrajnský reprezentant načal letošní sezonu ve Slavii, do sešívaného kádru se však opět neprosadil, a tak zamířil na hostování do Liberce. Tedy do klubu, ve kterém hostoval už před rokem. Osmadvacetiletého forvarda přitom chtěly i Teplice, Júsuf se ale nakonec vrátil pod Ještěd. 
 Stanislav Tecl (Slavia Praha) V lize hrával za Jihlavu, Plzeň, Jablonec a teď patří Slavii. Ovšem o zkušeného útočníka, který se “proslavil” jako obrovský zahazovač šancí, v létě stály i Teplice. Jednatřicetiletý forvard však zůstal ve Slavii a od trenéra Jindřicha Trpišovského dostává hodně prostoru. V posledních třech zápasech dal dva góly. 
 Václav Drchal (Sparta Praha) Sparťanskou útočnou jedničkou je Adam Hložek, ovšem o pozici číslo dvě se hlásí hned několik adeptů. Jedním z nich je Václav Drchal, jenž loni hostoval v Mladé Boleslavi, za kterou nasázel šest branek. Po návratu na Letnou dostal dvaadvacetiletý útočník šanci zatím ve dvou zápasech a v uplynulém kole s Plzní se prosadil i gólově. O místo na Letné musí tvrdě bojovat, zato v Teplicích, které ho lákaly, by dostal zřejmě více šancí. 
 Matěj Pulkrab (Sparta Praha) Drchal však nebyl jediným útočníkem Sparty, jehož lákaly Teplice. Ve hře byl také příchod Matěje Pulkraba, jenž má za sebou poměrně úspěšné hostování v Bohemians 1905. Čtyřiadvacetiletý útočník ale zatím zůstal na Letné a rve se možná o svou poslední šanci zabydlet se v rudém kádru. V lize byl letos na hřišti zatím čtyřikrát, na první gól ale čeká. 
5
Fotogalerie

Teplice lovily zvučná jména. Podívejte se, kteří hráči mohli v létě přijít na Stínadla

Teplicím loňská sezona vůbec nevyšla. Severočeši proto v létě chtěli posílit a zaměřili se na hodně zajímavá jména.

Teplice prožily bídný ročník a zatím tápou i letos. Kouč Kučera má přitom na soupisce taková jména, jako je Ondřej Mazuch, Lukáš Mareček nebo Jakub Mareš. A jak se navíc v rozhovoru pro klubový web rozpovídal teplický ředitel Rudolf Řepka, tak na Stínadla mohly v létě zamířit i další zvučné posily. Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Ladislav Takács (Slavia Praha) 

Ladislav Takácz Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V létě byl už jednou nohou v polském Lubinu. Chyběl jen krůček k tomu, aby do klubu vkročil i nohou druhou, vedení Slavie ho ale nepustilo. David Zima totiž přestupoval do Itálie, k tomu se zranil Ondřej Kúdela, a tak Ladislav Takács dostal ještě jednu – a to nečekanou - šanci v Edenu.

Pětadvacetiletý vytáhlý stoper, který může hrát i ve středu zálohy, loni za Slavii odehrál jen šest ligových zápasů a během jara hostoval v Mladé Boleslavi. V létě o něj stály i Teplice, Takács ale nakonec pokračuje ve Slavii. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Júsuf Hilál (Slovan Liberec) 

Júsuf Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Bahrajnský reprezentant načal letošní sezonu ve Slavii, do sešívaného kádru se však opět neprosadil, a tak zamířil na hostování do Liberce. Tedy do klubu, ve kterém hostoval už před rokem. Osmadvacetiletého forvarda přitom chtěly i Teplice, Júsuf se ale nakonec vrátil pod Ještěd. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Stanislav Tecl (Slavia Praha) 

Stanislav Tecl Slavia 2 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

V lize hrával za Jihlavu, Plzeň, Jablonec a teď patří Slavii. Ovšem o zkušeného útočníka, který se “proslavil” jako obrovský zahazovač šancí, v létě stály i Teplice. Jednatřicetiletý forvard však zůstal ve Slavii a od trenéra Jindřicha Trpišovského dostává hodně prostoru. V posledních třech zápasech dal dva góly. 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Václav Drchal (Sparta Praha) 

Václav Drchal 21 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Sparťanskou útočnou jedničkou je Adam Hložek, ovšem o pozici číslo dvě se hlásí hned několik adeptů. Jedním z nich je Václav Drchal, jenž loni hostoval v Mladé Boleslavi, za kterou nasázel šest branek. Po návratu na Letnou dostal dvaadvacetiletý útočník šanci zatím ve dvou zápasech a v uplynulém kole s Plzní se prosadil i gólově. O místo na Letné musí tvrdě bojovat, zato v Teplicích, které ho lákaly, by dostal zřejmě více šancí. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Matěj Pulkrab (Sparta Praha) 

Matěj Pulkrab 21 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Drchal však nebyl jediným útočníkem Sparty, jehož lákaly Teplice. Ve hře byl také příchod Matěje Pulkraba, jenž má za sebou poměrně úspěšné hostování v Bohemians 1905. Čtyřiadvacetiletý útočník ale zatím zůstal na Letné a rve se možná o svou poslední šanci zabydlet se v rudém kádru. V lize byl letos na hřišti zatím čtyřikrát, na první gól ale čeká.  

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud