Talent k pohledání. 3 evropské velkokluby, které už testovaly šestnáctiletého Filipa Vechetu

Zdá se, že se české fotbalové reprezentaci „rodí“ nová hvězda budoucnosti. Teprve šestnáctiletý útočník Filip Vecheta už má za sebou stáže v několika evropských velkoklubech.

Okolo Vechety dříve kroužila Slavia, mladý útočník, který i přes svou výšku disponuje velmi dobrými technickými kvalitami, ale zůstává ve Slovácku. Zároveň však byl na stáži ve Fulhamu, Salcburku a také třech dalších evropských velkoklubech, které najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Bayern Mnichov

BayernL.jpg

Německý velkoklub už v minulosti kroužil okolo několika českých fotbalistů, žádný z nich si ale za Bayern nezahrál soutěžní zápas. Změní to Vecheta? V Mnichově už byl na stáží a v bavorském klbub rozhodně nezklamal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Juventus Turín

JuventusNL.jpg

Viceprezidentem klubu je Pavel Nedvěd, hlavní hvězdou zase Cristiano Ronaldo. Dostat se do této společnosti, to je (nejen) pro české fotbalisty obrovská čest. Vechetovi se to povedlo. V lednu z Turína přestoupil do Lugana Roman Macek, mladý forvard by ho však v Juventusu jednou mohl zastoupit.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Valencia

ValenciaL.jpg

Vechetovy kroky by jednou mohly vést i do Španělska. Okolo talentovaného útočníka totiž kroužila i Valencia, která dříve lákala třeba Milana Baroše. Tehdy to nedopadne, jaká bude budoucnost útočníka Slovácka?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud