Dominik Hrachovina (Bílí Tygři Liberec) - Naskočil do rozjeté sezony a do Liberce přišel po trápení ve Švýcarsku. V bráně Bílých Tygrů ale ožil a podával parádní výkony. Z 35 zápasů, do kterých zasáhl, vychytal 25 výher, připsal si čtyři čistá konta a úspěšností zákroků se přiblížil k 93%. Vychytá Liberci titul? Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Brady Austin (Rytíři Kladno) - Jaromír Jágr přivedl do kladenského dresu několik zajímavých posil. Jednou z nich byl i Brady Austin, který má na kontě pět startů v NHL. Dříve nepůsobil jako ofenzivně laděný bek, v extralize to ale rozbalil a s 43 (18+25) body se stal nejproduktivnějším zadákem extraligy. Foto: Profimedia.cz
 Ladislav Šmíd (Bílí Tygři Liberec) - Druhým nejproduktivnějším zadákem základní části se stal Ladislav Šmíd. Lídr liberecké obrany posbíral 35 bodů a zároveň byl hráčem, který na ledě trávil suverénně nejvíc časů ze všech extraligových hokejistů. Úloha čtyřiatřicetiletého beka, jenž několik let nastupoval i v NHL, bude klíčová i v play-off. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Milan Gulaš (Škoda Plzeň) - Král extraligových stadionů. Milan Gulaš navázal na loňskou parádní formu a také letos vládl všem. S 35 brankami se stal nejlepším střelcem a díky 76 bodům i nejproduktivnějším hráčem základní části. Jak se mu povede v play-off? Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia
7
Fotogalerie

Takto vypadá All-Star tým základní části Tipsport extraligy. Vládnou mu Bílí Tygři

Fanoušci hokejového Liberce si mnou ruce. Bílí Tygři totiž kralovali v základní části Tipsport extraligy a jsou hlavním aspirantem na zisk titulu.

Dominik Hrachovina Liberec 2 Foto Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Základní část letošní extraligové sezony je minulostí. Ovládli ji hráči Liberce, kteří mají dominantní zastoupení také v našem All-Star týmu. Jeho podobu najdete v následujících kapitolách.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 7

Dominik Hrachovina (Bílí Tygři Liberec)

Dominik Hrachovina Liberec 1 Foto Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Naskočil do rozjeté sezony a do Liberce přišel po trápení ve Švýcarsku. V bráně Bílých Tygrů ale ožil a podával parádní výkony. Z 35 zápasů, do kterých zasáhl, vychytal 25 výher, připsal si čtyři čistá konta a úspěšností zákroků se přiblížil k 93%. Vychytá Liberci titul?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Brady Austin (Rytíři Kladno)

Brady Austin Kladno.jpg

Jaromír Jágr přivedl do kladenského dresu několik zajímavých posil. Jednou z nich byl i Brady Austin, který má na kontě pět startů v NHL. Dříve nepůsobil jako ofenzivně laděný bek, v extralize to ale rozbalil a s 43 (18+25) body se stal nejproduktivnějším zadákem extraligy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Ladislav Šmíd (Bílí Tygři Liberec)

Ladislav Šmíd Liberec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Druhým nejproduktivnějším zadákem základní části se stal Ladislav Šmíd. Lídr liberecké obrany posbíral 35 bodů a zároveň byl hráčem, který na ledě trávil suverénně nejvíc časů ze všech extraligových hokejistů. Úloha čtyřiatřicetiletého beka, jenž několik let nastupoval i v NHL, bude klíčová i v play-off.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Milan Gulaš (Škoda Plzeň)

Milan Gulaš Ladislav Němec MAFRA Profimedia.jpg

Král extraligových stadionů. Milan Gulaš navázal na loňskou parádní formu a také letos vládl všem. S 35 brankami se stal nejlepším střelcem a díky 76 bodům i nejproduktivnějším hráčem základní části. Jak se mu povede v play-off?

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

Pokračování 6 / 7

Libor Hudáček (Bílí Tygři Liberec)

Libor Hudáček Liberec.jpg

Mluví se o něm jako o nejlepším cizinci v extraligové historii. A není se čemu divit, devětadvacetiletý slovenský reprezentant během svého druhého roku v Liberci zářil, posbíral 60 bodů a s 31 brankami se stal druhým nejlepším střelcem základní části. I díky němu Bílí Tygři ovládli celou základní část.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Michal Birner (Bílí Tygři Liberec)

Michal Birner Liberec 2.jpg

Další z členů liberecké party, který odehrál parádní ročník. Čtyřiatřicetiletý útočník během něj „udělal“ 60 kanadských bodů a s 41 asistencemi byl společně s Milanem Gulašem nejlepším nahrávačem celé soutěže.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud