Jakub Brabec  Ukazuje, že mu angažmá v řecké Soluni svědčí. Stejně jako v baráži ve Švédsku byl dirigentem zadních řad českého týmu, působil nejjistěji. Vyhrával osobní souboje, řídil své parťáky. Týmu dodal klid.
 Vladimír Coufal  V baráži českému týmu bohužel chyběl, teď už je ale zpátky a znovu ukázal, jak moc je pro národní tým důležitý. Závěr klubové sezony s West Hamem mu sice nevyšel, na nároďáku si ale zlepšil náladu. Hrál parádně, byl neúnavný, navíc krásnou střelou napálil tyč.
 Michal Sadílek  Už se o něm nemluví jako o talentovaném fotbalistovi, Michal Sadílek je právoplatným členem základní sestavy národního týmu. V duelu se Švýcary byl neúnavný, spoustu toho naběhal, navíc si rozumí s balonem. Ve středu zálohy předčil i Tomáše Součka.
 Jan Kuchta  Reprezentaci chyběl Patrik Schick, Jan Kuchta ale ukázal, že je adekvátní náhradou. Švýcarům hodně znepříjemňoval život, na hřišti byl pořádně cítit. Svou první brankou v reprezentaci otevřel skóre, lví podíl měl taky na druhé trefě, kdy svým pohybem pořádně zmátl hostujícího gólmana. Společně s Vaclíkem byl mužem zápasu.
5
Fotogalerie

Takto by to šlo. 5 hráčů, kteří v bitvě se Švýcary předvedli parádní výkon

Neúspěšná baráž o postup na mistrovství světa je minulostí, čeští fotbalisté vstoupili do Ligy národů a v duelu se Švýcary svým výkonem potěšili fanoušky.

Českému týmu chyběl Patrik Schick, Tomáš Holeš, Antonín Barák nebo Tomáš Kalas, přesto výběr trenéra Šilhavého náročnou zkoušku zvládl a Švýcary po dobrém výkonu porazil 2:1. Jména pěti nejlepších českých hráčů čtvrtečního duelu najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Tomáš Vaclík

Tomáš Vaclík ČR 22.jpg

Ve Švýcarsku prožil několik úspěšných let, zápas měl pro něj speciální náboj. Tomáš Vaclík ho zvládl parádně a opět ukázal, jak moc je pro národní tým důležitý. Na gólovou střelu neměl nárok, vytáhl však několik parádních zákroků. Jeden z hrdinů večera.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Jakub Brabec

Jakub Brabec ČR 22.jpg

Ukazuje, že mu angažmá v řecké Soluni svědčí. Stejně jako v baráži ve Švédsku byl dirigentem zadních řad českého týmu, působil nejjistěji. Vyhrával osobní souboje, řídil své parťáky. Týmu dodal klid.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal ČR 22.jpg

V baráži českému týmu bohužel chyběl, teď už je ale zpátky a znovu ukázal, jak moc je pro národní tým důležitý. Závěr klubové sezony s West Hamem mu sice nevyšel, na nároďáku si ale zlepšil náladu. Hrál parádně, byl neúnavný, navíc krásnou střelou napálil tyč.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Michal Sadílek

Michal Sadílek ČR 22.jpg

Už se o něm nemluví jako o talentovaném fotbalistovi, Michal Sadílek je právoplatným členem základní sestavy národního týmu. V duelu se Švýcary byl neúnavný, spoustu toho naběhal, navíc si rozumí s balonem. Ve středu zálohy předčil i Tomáše Součka.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jan Kuchta

Jan Kuchta ČR 22 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Reprezentaci chyběl Patrik Schick, Jan Kuchta ale ukázal, že je adekvátní náhradou. Švýcarům hodně znepříjemňoval život, na hřišti byl pořádně cítit. Svou první brankou v reprezentaci otevřel skóre, lví podíl měl taky na druhé trefě, kdy svým pohybem pořádně zmátl hostujícího gólmana. Společně s Vaclíkem byl mužem zápasu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud