Stochem to nekončí. Podívejte se, které kluby krouží okolo žádaných hráčů Slavie

Miroslav Stoch po dvou letech opustil Slavii a zamířil do řeckého PAOK Soluň. Mistrovský tým už nechce oslabovat, zájem je však i o další hráče.

Nejvážnějším kandidátem na přestup byl Tomáš Souček, toho ale Slavia prodá nejdřív v zimě. V aktuálním přestupním období však může přijít o jiné hráče – jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Vladimír Coufal – SC Freiburg

Vladimír Coufal Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V jednu dobu to vypadalo jako hotová věc. Freiburg projevil zájem o Vladimíra Coufala, jenž neskrýval přání do bundesligy odejít. Slavia navíc na post pravého beka přivedla Tomáše Holeše a zdálo se, že se smiřuje s odchodem českého reprezentanta. Jenže šestadvacetiletý Coufal stále zůstává v Edenu.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 5

Simon Deli – Glasgow Rangers

Simon Deli kapitán Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Okolo stopera z Pobřeží slonoviny krouží zahraniční zájemci už déle. Nyní se do hry o sedmadvacetiletého beka vložil Glasgow Rangers. Simon Deli má však ve smlouvě výstupní kalkulu ve výši 2,5 milionů eur a to je pro slavný skotský klub údajně moc.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 5

Michal Frydrych – Baník Ostrava

Michal Frydrych Slavia Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Devětadvacetiletý obránce odehrál v poslední sezoně ve Slavii 19 ligových zápasů. Byl druhou volbou na pravého beka za Vladimírem Coufalem, jenže s příchodem Tomáše Holeše jeho role ještě zeslábne. Už delší dobu okolo něj krouží Baník, odkud Michal Frydrych do Edenu odešel. V Ostravě by za něj mohli zaplatit deset milionů korun.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 5

Michael Ngadeu – K.R.C. Gent

MIchael Ngadeu Deli Traore Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Kamerunský stoper má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 4,5 milionů eur. Našel se jeden zájemce, který by ji byl ochoten uhradit, jenže jak se později ukázalo, Gent by chtěl částku rozložit do splátek. Michael Ngadeu tak zůstává v Edenu. Je však otázkou, zda se o něj nepřihlásí další zájemci po africkém šampionátu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud