Taras Kačaraba (Ukrajina) - 1,5 mil. eur  Stejnou cenou jako Hromadu server transfermarkt.de ocenil taky Tarase Kačarabu. Ukrajinský stoper přišel do Slavie už před rokem, tehdy ho ale sešívaní získali na hostování z Liberce. Hostování se protáhlo i na podzimní část a Slavia jej nakonec koupila za dvacet milionů korun. Jeho tržní cena je však vyšší. 
 Ivan Schranz (Slovensko) - 2 mil. eur  Slovenský reprezentant loni zářil v Jablonci, a tak se v létě přestěhoval do Slavie. Taky v Edenu začal skvěle a hned ve druhém kole dal hattrick Teplicím. Na podzim nasázel ofenzivní univerzál celkem sedm branek a zabydlel se v základní sestavě. 
 Oscar Dorley (Libérie) - 3,5 mil. eur  Ještě v dobách, kdy působil v Liberci, okolo něj údajně kroužil Manchester City. Oscar Dorley nakonec zamířil do Slavie a v Edenu si vybudoval dobrou pozici. Jenže v posledním duelu podzimu se nechal vyloučit a na post levého beka, na kterém liberijský reprezentant nahradil kapitána Bořila, se stáhl Srdjan Plavšič. Sešívaní před pár dny navíc přivedli ještě Davida Juráska. 
 Alexander Bah (Dánsko) - 6 mil. eur  V Edenu o tom nechtějí slyšet, v létě se to ale stát může. Alexander Bah si během roku ve Slavii udělal skvělé jméno a nahlas si řekl o další - a ještě lukrativnější - angažmá. Cena za přestup čtyřiadvacetiletého pravého beka bude ale vysoká. 
6
Fotogalerie

Stanciu je pryč. Toto je 6 nejdražších cizinců, kteří aktuálně působí ve Slavii

Je to definitivní. Nicolae Stanciu opustil Slavii a přestoupil do Číny. Sešívaní tak ztratili klíčového záložníka, za něhož získali čtyři miliony eur.

Nicolae Stanciu už není hráčem Slavie. V Edenu však i nadále působí řada cizinců, kteří jsou zároveň hodně drazí. Jak je ocenil renomovaný portál transfermarkt.de? Jména šesti nejdražších zahraničních fotbalistů Slavie najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 7

Jakub Hromada (Slovensko) - 1,5 mil. eur 

GetFile (66).jpg

Slovenský fotbalista přišel do Slavie z Plzně. Část jeho angažmá provázely zdravotní problémy, Jakub Hromada se ale stihl dát do pořádku a stal se důležitým článkem sešívané sestavy. Podle portálu transfermarkt.de stojí třeba více než Srdjan Plavšič nebo Aiham Ousou. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Taras Kačaraba (Ukrajina) - 1,5 mil. eur 

GetFile (64).jpg

Stejnou cenou jako Hromadu server transfermarkt.de ocenil taky Tarase Kačarabu. Ukrajinský stoper přišel do Slavie už před rokem, tehdy ho ale sešívaní získali na hostování z Liberce. Hostování se protáhlo i na podzimní část a Slavia jej nakonec koupila za dvacet milionů korun. Jeho tržní cena je však vyšší. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Ivan Schranz (Slovensko) - 2 mil. eur 

GetFile (61).jpg

Slovenský reprezentant loni zářil v Jablonci, a tak se v létě přestěhoval do Slavie. Taky v Edenu začal skvěle a hned ve druhém kole dal hattrick Teplicím. Na podzim nasázel ofenzivní univerzál celkem sedm branek a zabydlel se v základní sestavě. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Oscar Dorley (Libérie) - 3,5 mil. eur 

GetFile (65).jpg

Ještě v dobách, kdy působil v Liberci, okolo něj údajně kroužil Manchester City. Oscar Dorley nakonec zamířil do Slavie a v Edenu si vybudoval dobrou pozici. Jenže v posledním duelu podzimu se nechal vyloučit a na post levého beka, na kterém liberijský reprezentant nahradil kapitána Bořila, se stáhl Srdjan Plavšič. Sešívaní před pár dny navíc přivedli ještě Davida Juráska. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 7

Alexander Bah (Dánsko) - 6 mil. eur 

GetFile (62).jpg

V Edenu o tom nechtějí slyšet, v létě se to ale stát může. Alexander Bah si během roku ve Slavii udělal skvělé jméno a nahlas si řekl o další - a ještě lukrativnější - angažmá. Cena za přestup čtyřiadvacetiletého pravého beka bude ale vysoká. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Peter Olayinka (Nigérie) - 7 mil. eur 

GetFile (63).jpg

Stancia portál transfermarkt.de ohodnotil cenovkou 7 milionů eur. Stejnou hodnotu už má jen Tomáš Holeš a Peter Olayinka. Nigerijský reprezentant přišel do Edenu za více než 80 milionů korun a sešívaní na něm jednou budou chtít taky zajímavě vydělat. V létě měl nakročeno do Kodaně, o zajímavých zahraničních nabídkách se spekulovalo i dříve. Odejde v létě? 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud