Petr Ševčík  Jedna z opor českého týmu z letního EURA má výhodu v tom, že dokáže zahrát hned na několika ofenzivních pozicích. Petra Ševčíka ale provází zdravotní problémy, kvůli nimž byl v lize v akci naposledy na konci října. Pokud je ale sedmadvacetiletý Petr Ševčík fit, tak má pevné místo v sestavě. Nahradí Stancia? 
 Lukáš Provod  Další z možností. Lukáš Provod během uplynulé sezony ohromně vyzrál, zabydlel se i v reprezentaci a brousil si zuby na místo v základní sestavě na EURU. Mluvilo se o něm jako o nejlepším hráči ligy, jenže pak přišlo zranění a dlouhá stopka, která jeho rozlet zastavila. Na jaře by se ale pětadvacetiletý Provod měl vrátit, třeba právě na místě Stancia.
 Mads Emil Madsen  Čtyřiadvacetiletý dánský fotbalista přišel do Edenu v létě, jenže v úvodu angažmá moc prostoru nedostal. Zkoušel to i na stoperu, tam ale pohořel a na důvěru si musel počkat. Nakonec během podzimu posbíral osm startů a v jeho závěru šel herně hodně nahoru. Ukrývá v sobě zajímavý potenciál. 
 Ivan Schranz  V úvodu sezony byl asi nejlepším hráčem Slavie, dával góly a ukázal, že jeho příchod z Jablonce byl hodně povedený. Jenže útočnou jedničkou sešívaných byl Jan Kuchta a po jeho odchodu do Ruska by měl více prostoru dostat Michael Krmenčík. Ale co s produktivním Ivanem Schranzem, který se na podzim trefil v lize sedmkrát? Slovenský reprezentant by se mohl postavit na místo Stancia. 
6
Fotogalerie

Stanciu jde do Číny. 6 hráčů Slavie, kteří v sestavě mohou nahradit rumunskou hvězdu

Slavia přichází po Janu Kuchtovi o dalšího klíčového hráče. Z Edenu odchází Nicolae Stanciu.

Stanciu získal se Slavií dva tituly, zahrál si Ligu mistrů a s týmem došel až do čtvrtfinále Evropské ligy. Teď ale míří do Číny a v Edenu za něj musí najít náhradu. Kdo ze sešívaného kádru by se jí mohl stát? Podívejte se

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 7

Ondřej Lingr 

GetFile (9).jpg

Na to, že převezme roli Stancia, se už nějakou dobu připravoval. A teď k tomu taky možná dojde. Třiadvacetiletý ofenzivní štírek, který přišel do Edenu před rokem a půl z Karviné, se herně posunul hodně dopředu a odehrál parádní podzim. Stancia už Ondřej Lingr v několika zápasech nahradil a podzim končil se sedmi ligovými góly. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Petr Ševčík 

GetFile (7).jpg

Jedna z opor českého týmu z letního EURA má výhodu v tom, že dokáže zahrát hned na několika ofenzivních pozicích. Petra Ševčíka ale provází zdravotní problémy, kvůli nimž byl v lize v akci naposledy na konci října. Pokud je ale sedmadvacetiletý Petr Ševčík fit, tak má pevné místo v sestavě. Nahradí Stancia? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Lukáš Provod 

GetFile (8).jpg

Další z možností. Lukáš Provod během uplynulé sezony ohromně vyzrál, zabydlel se i v reprezentaci a brousil si zuby na místo v základní sestavě na EURU. Mluvilo se o něm jako o nejlepším hráči ligy, jenže pak přišlo zranění a dlouhá stopka, která jeho rozlet zastavila. Na jaře by se ale pětadvacetiletý Provod měl vrátit, třeba právě na místě Stancia. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Mads Emil Madsen 

profimedia-0648317850.jpg

Čtyřiadvacetiletý dánský fotbalista přišel do Edenu v létě, jenže v úvodu angažmá moc prostoru nedostal. Zkoušel to i na stoperu, tam ale pohořel a na důvěru si musel počkat. Nakonec během podzimu posbíral osm startů a v jeho závěru šel herně hodně nahoru. Ukrývá v sobě zajímavý potenciál. 

Foto: 'Michal TUREK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 6 / 7

Ivan Schranz

GetFile (5).jpg

V úvodu sezony byl asi nejlepším hráčem Slavie, dával góly a ukázal, že jeho příchod z Jablonce byl hodně povedený. Jenže útočnou jedničkou sešívaných byl Jan Kuchta a po jeho odchodu do Ruska by měl více prostoru dostat Michael Krmenčík. Ale co s produktivním Ivanem Schranzem, který se na podzim trefil v lize sedmkrát? Slovenský reprezentant by se mohl postavit na místo Stancia. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Daniel Samek 

GetFile (6).jpg

Jeden z objevů podzimu. Sedmnáctiletý univerzál, jenž si odbyl ligovou premiéru už v minulém ročníku, letos odehrál třináct ligových zápasů a často nastupoval v základní sestavě. Do statistik si připsal tři góly, ke kterým přidal i tři nahrávky. Taky on by mohl Stancia nahradit. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud