Stále jsou bez práce. 3 čeští útočníci, kteří čekají na novou nabídku z NHL

Přestupový trh je v NHL už několik dní otevřený a nabídl spoustu zajímavých obchodů. Stále jsou však hráči, kteří na nové výzvy čekají. Týká se to i tří českých útočníků.

Radek Faksa odešel z Dallasu do St. Louis, Tomáš Nosek bude hrát za Floridu, Jakub Lauko zamířil do Minnesoty.

Obchodů s českými hokejisty se za Atlantikem odehrálo víc, tři zajímaví útočníci jsou ale stále bez práce. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Dominik Kubalík

Bez názvu.jpg

Góly dával v Chicagu a Detroitu, uplynulý ročník v Ottawě mu ale nesedl. Dominik Kubalík nedostával zdaleka tolik prostoru, na kolik byl zvyklý, a sezonu končil jen s 11 góly. Osmadvacetiletý forvard nebyl v pohodě a u Senators skončil. Světový šampionát v Praze pak ale ukázal, že na své střelecké schopnosti nezapomněl… Na novou misi v NHL stále čeká, bylo by však velkým překvapením, kdyby nakonec žádnou nabídku nedostal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Jakub Vrána

Jakub Vrána SLB.jpg

Osmadvacetiletý útočník má ve sbírce Stanley Cup, několik let měl místo v NHL jisté. Válel ve Washingtonu, dařilo se mu i v Detroitu, jenže pak ho ze hry vyřadily osobní problémy. Za restartem zamířil do St. Louis, kde začal skvěle, ovšem v minulém ročníku si připsal jen 21 startů a dva góly, zbytek času hrál na farmě. Kvality na NHL Jakub Vrána stále má, je však otázkou, zda mu někdo dá ještě šanci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Filip Zadina

Filip Zadina SJ.jpg

Mohl pokračovat v Detroitu, kde mu běžela platná smlouva. Na ledě by dostal prostor, Filip Zadina chtěl ale jinou roli a novou motivaci, a tak zamířil do San Jose. Jenže mezi Sharks se mu nevedlo tak, jak si přál. Čtyřiadvacetiletý forvard dal za sezonu jen 13 branek a přidal deset asistencí. Od šestky draftu (2018) byste čekali víc, novou práci zatím nesehnal.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud