RSC Anderlecht, KAS Eupen, SV Zulte-Waregem   Soutěží, kde Plavšiče velmi dobře sledují, je belgická Jupiler Pro League. Okolo srbského záložníka prý krouží i slavný Anderlecht, který pravidelně hrává evropské poháry. Letos se mu však zatím tolik nedaří a v tabulce je až pátý - 24 bodů za vedoucími Bruggami. Zájem prý projevil taky osmý Waregem a třináctý Eupen.  Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Cádiz FC   Srbský fotbalista svými výkony zaujal i ve Španělsku. Konkrétně v Cádizu, kterému v aktuálním ročníku La Ligy patří čtrnácté místo. Od sestupových příček má klub několikabodový náskok, ten se ale rychle může rozplynout. Pokud se však Cádiz udrží mezi elitou, mohl by být pro Plavšiče zajímavou variantou.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Hellas Verona  K oporám Hellasu patří Antonín Barák, jenž je ve Veroně na hostování. I díky českému reprezentantovi se klub drží v klidném středu italské Serie A a už se může dívat směrem k další sezoně. Vstoupí do ní i s Plavšičem?  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Lech Poznaň   Na Plavšiče se prý ptají také v Polsku, kam už z Letné v zimě zamířili dva jiní hráči - nejprve brankář Dominik Holec, jenž hostuje v Rakówě, a poté i Uroš Radakovič, který odešel do Wisly Krakov. Okolo Plavšice zase krouží Poznaň, za kterou od léta hraje i někdejší hráč Slavie Jan Sýkora.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Srbský rychlík Sparty je v kurzu. 6 zahraničních klubů, které chtějí Srdjana Plavšiče

V zimě se kádr Sparty téměř nezměnil, už brzy ale může být na Letné zase pořádné rušno. Jedním z hráčů, jehož budoucnost se řeší, je Srdjan Plavšič.

Srdjan Plavšič 4 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Srdjan Plavšič je jedním z posledních hráčů současného kádru Sparty, které na Letnou přivedl trenér Andrea Stramaccioni. Srbský rychlík je ale nyní podle instagramového účtu spartanske.zpravy v hledáčku několika zahraničních klubů. Ty najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

RSC Anderlecht, KAS Eupen, SV Zulte-Waregem 

Srdjan Plavšič 20 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Soutěží, kde Plavšiče velmi dobře sledují, je belgická Jupiler Pro League. Okolo srbského záložníka prý krouží i slavný Anderlecht, který pravidelně hrává evropské poháry. Letos se mu však zatím tolik nedaří a v tabulce je až pátý - 24 bodů za vedoucími Bruggami. Zájem prý projevil taky osmý Waregem a třináctý Eupen. 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Cádiz FC 

Srdjan Plavšič Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Srbský fotbalista svými výkony zaujal i ve Španělsku. Konkrétně v Cádizu, kterému v aktuálním ročníku La Ligy patří čtrnácté místo. Od sestupových příček má klub několikabodový náskok, ten se ale rychle může rozplynout. Pokud se však Cádiz udrží mezi elitou, mohl by být pro Plavšiče zajímavou variantou. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Hellas Verona 

Srdjan Plavšič 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

K oporám Hellasu patří Antonín Barák, jenž je ve Veroně na hostování. I díky českému reprezentantovi se klub drží v klidném středu italské Serie A a už se může dívat směrem k další sezoně. Vstoupí do ní i s Plavšičem? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Lech Poznaň 

Srdjan Plavšič 3.jpg

Na Plavšiče se prý ptají také v Polsku, kam už z Letné v zimě zamířili dva jiní hráči - nejprve brankář Dominik Holec, jenž hostuje v Rakówě, a poté i Uroš Radakovič, který odešel do Wisly Krakov. Okolo Plavšice zase krouží Poznaň, za kterou od léta hraje i někdejší hráč Slavie Jan Sýkora. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud