AFC Ajax Jednou z možností je, že Hložek zamíří rovnou do jedné z top evropských lig. Nebo zkusí zajímavý mezikrok? Tím by mohl být nizozemský Ajax, v němž skvěle pracují s mladými hráči, které pak prodávají do předních klubů Evropy. Tým z Amsterdamu za Hložka nabízel více než 500 milionů korun.
 Arsenal FC V Arsenalu vždy uměli parádně pracovat s mladými hráči. Pravda, Kanonýři nyní nepatří do nejužší špičky Premier League, stále se ale jedná o ohromně prestižní adresu. V tomto londýnském klubu navíc zanechal velký odkaz Tomáš Rosický - současný sportovní ředitel Sparty.
 Bayern Mnichov Hložka lákají i do Německa. A podle informací deníku Bild hned na tu nejprestižnější adresu, tedy do Bayernu Mnichov, kde by výhledově mohl nahradit Roberta Lewandowského, případně Roberta Müllera. A to je výzva, která se jen tak neodmítá.
 Borussia Dortmund Bayern však není jediným německým velkoklubem, který má o Hložka zájem. Hodně nahlas se totiž mluví také o Dortmundu, který českého útočníka vábil už dříve a údajně za něj nabízel 650 milionů korun. V Borussii by mohl nahradit  Erlinga Haalanda, o nějž se přetahují na nejvyšších možných adresách.
6
Fotogalerie

Sparťanský klenot je v kurzu. Podívejte se, které velkokluby chtějí Adama Hložka

Adam Hložek je pořádně žhavým zbožím. V zimě ještě neodejde, v létě už ho ale Sparta (nejspíš) pořádně zpeněží.

Zdá se, že není otázkou kdy, ale kam Adam Hložek přestoupí. Je téměř jisté, že devatenáctiletý klenot v létě opustí Spartu a zamíří do některého z evropských velkoklubů. Které slavné celky o něj mají zájem? Podívejte se.

Pokračování 2 / 7

AC Milán

Adam Hložek Sparta 21_2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Očekává se, že se Hložek vydá do Anglie nebo Německa, zájem je o něj ale taky v Itálii. Konkrétně v milánském AC, kde před lety zanechal velmi dobrou stopu Marek Jankulovski. V tuto chvíli se nezdá příliš pravděpodobné, že by Hložek odešel na Apeninský poloostrov, ovšem jeho spolupráce se Zlatanem Ibrahimovičem, to by mohlo být hodně zajímavé.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

AFC Ajax

Adam Hložek Sparta 21 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jednou z možností je, že Hložek zamíří rovnou do jedné z top evropských lig. Nebo zkusí zajímavý mezikrok? Tím by mohl být nizozemský Ajax, v němž skvěle pracují s mladými hráči, které pak prodávají do předních klubů Evropy. Tým z Amsterdamu za Hložka nabízel více než 500 milionů korun.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Arsenal FC

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V Arsenalu vždy uměli parádně pracovat s mladými hráči. Pravda, Kanonýři nyní nepatří do nejužší špičky Premier League, stále se ale jedná o ohromně prestižní adresu. V tomto londýnském klubu navíc zanechal velký odkaz Tomáš Rosický - současný sportovní ředitel Sparty.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Bayern Mnichov

Adam Hložek EURO.jpg

Hložka lákají i do Německa. A podle informací deníku Bild hned na tu nejprestižnější adresu, tedy do Bayernu Mnichov, kde by výhledově mohl nahradit Roberta Lewandowského, případně Roberta Müllera. A to je výzva, která se jen tak neodmítá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Borussia Dortmund

Adam Hložek Krejčí Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Bayern však není jediným německým velkoklubem, který má o Hložka zájem. Hodně nahlas se totiž mluví také o Dortmundu, který českého útočníka vábil už dříve a údajně za něj nabízel 650 milionů korun. V Borussii by mohl nahradit  Erlinga Haalanda, o nějž se přetahují na nejvyšších možných adresách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Liverpool FC

Adam Hložek Olomouc 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Není moc českých hráčů, kteří si zahráli za Liverpool. Adam Hložek tu šanci měl, Sparta ale v létě smetla tučnou nabídku na přestup ze stolu. Na Andfield Road panuje obrovská konkurence a je otázkou, zda by se český mladík dokázal prodrat do základní sestavy. Na druhou stranu, sledovat jeho spolupráci se Salahem nebo Maném, to by byla paráda.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud