Sparťanský klenot do Serie A? Toto jsou tři italské velkokluby, které sledují Adama Hložka

Sparťanský klenot do Serie A? Toto jsou tři italské velkokluby, které sledují Adama Hložka

Sparťanský klenot do Serie A? Toto jsou tři italské velkokluby, které sledují Adama Hložka

Adam Hložek bude i na jaře pokračovat ve sparťanském dresu. Ale co bude pak? O talentovaného mladíka z Letné je v zahraničí velký zájem.

Pokud Adam Hložek nesejde z nastolené cesty, tak má nakročeno ke skvělé kariéře. V 17 letech patří ke klíčovým hráčům Sparty a k nejlepším fotbalistům Fortuna ligy. Jak dlouho v ní ještě vydrží? Aktuálně jej údajně sledují tři italské velkokluby. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

SSC Neapol

Adam Hložek 19 MICHAL SVÁEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Klub, ve kterém zanechali výraznou stopu Diego Maradona nebo Marek Hamšík, je v současné době údajně jedním z nejvážnějších zájemců o Hložkovy služby. Italský portál AreaNapoli.it dokonce píše, že se zástupci Neapole setkali s hráčovým agentem Pavlem Paskou a Hložka hodlají i nadále sledovat. Pokusí se jej ulovit v létě?

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Inter Milán

Adam Hložek Kanga 2 Martin Sekanina  CNC  Profimedia.jpg

Milánský Inter v současné době vládne Serii A. Jeho sílu na vlastní kůži okusili v Lize mistrů i fotbalisté Slavie, kteří poznali, jak moc jsou Lukaku a spol. silní. Na San Siro v zimě přišel například Christian Eriksen a trenér Antonio Conte bude určitě utrácet i v létě. Na jeho radaru je údajně i Hložek.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Juventus FC

Adam Hložek SParta 5 Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Zahrát si po boku Cristiana Ronalda? A proč ne. Hodně blízko do Juventusu už měl Patrik Schick, jehož, stejně jako Hložka, zastupuje agent Paska. Také Stará dáma, jejíž viceprezidentem je Pavel Nedvěd, českého mladíka prý velmi pečlivě sleduje.

Foto: Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud