Sparta vstupuje na přestupový trh. Toto jsou 3 Češi, kteří brzy mohou přijít na Letnou

Na Letné se snaží zachránit zpackanou sezonu, vedení Sparty už se ale dívá do budoucna. V zákulisí už se tak začínají skloňovat jména prvních posil.

Bez názvu.jpg

Kádr Sparty po sezoně doplní Filip Souček s Matějem Polidarem, na jejichž přestupech se pražský klub dohodl už dříve. V zákulisí se ale začíná spekulovat také o dalších posilách. Jména tří Čechů, kteří by už brzy mohli přijít na Letnou, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí Boloňa 2.jpg

Jeden Ladislav Krejčí už ve Spartě působí, ten další by se mohl v létě vrátit. Sparťanský odchovanec je od roku 2016 hráčem italské Boloni, jenže v té si dosud nestihl vybudovat pozici, jakou by si přál. Spekulovalo se o jeho odchodu do Plzně, reálněji ale vypadá, že se sedmadvacetiletý krajní záložník vrátí na Letnou. Tím spíš, když se za rok hraje mistrovství Evropy, na kterém by se rád objevil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

David Pavelka

David Pavelka ČR.jpg

Devětadvacetiletý záložník je sparťanským odchovancem, jenže na Letné nikdy moc prostoru nedostal. Za pražský tým si v lize zahrál jen deset zápasů, zato se prosadil v Liberci, odkud na začátku roku 2016 odešel za čtyřicet milionů korun do Turecka. Hráčem Kasimpasy je dodnes, už nějakou dobu se ale spekuluje o jeho návratu domů. Dříve býval spojován se Slavií, teď se ale mluví o jeho comebacku do Sparty.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Tomáš Petrášek

Tomáš PEtrášek.jpg

Sparta nutně potřebuje posílit střed obrany. Smlouvu sice prodloužil Lukáš Štetina, jenže Semih Kaya je na odchodu, Dávidu Hanckovi končí hostování a David Lischka je opět zraněný. Letenští se mohou poohlédnout po zahraniční posile, nabízí se však i jedno zajímavé české jméno – Tomáš Petrášek. Osmadvacetiletý stoper je kapitánem polského týmu Raków Czestochowa a na svém postu patří k nejlepším v lize. Kdyby ve světě nezačal řádit koronavirus, mohl už si zahrát v reprezentaci. Na Letné ho moc dobře sledují.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud