Martin Hašek  - Jeden Martin Hašek ve Spartě už působil. Bývalý záložník teď trénuje Bohemians 1905, kde působí i jeho syn – Martin Hašek mladší. Ten patří ke klíčovým hráčům „klokanů“ a vysloužil si zájem elitních ligových klubů. Kromě Slavie okolo třiadvacetiletého záložníka, který dal v deseti letošních zápasech dvě branky, krouží právě i Sparta. Foto: Profimedia.cz
 David Moberg Karlsson  - Sparta znovu loví i v zahraničních vodách. Svou pozornost tentokrát zamířila až do Švédska, kde ji zaujal křídelník David Moberg Karlsson. Čtyřiadvacetiletý švédský reprezentant, který v letošních 29 ligových zápasech dal už deset branek a přidal šest asistencí, je údajně přestupu na Letnou nakloněn. Sparta by za něj měla do Norrköpingu poslat 32 milionů korun. Foto: Profimedia.cz
 Filip Panák  - Dalším hráčem, ke kterému má Sparta blízko, je Filip Panák. Ten byl před rokem spojován se Slavií a nyní okolo něj krouží i Baník, zdá se ale, že karvinská opora má nejblíž na Letnou. Třiadvacetiletý univerzál začal sezonu na ofenzivních pozicích, postupně se ale přesunul do středu obrany a rázem se z něj stal jeden z elitních ligových stoperů. I proto o něj Sparta má  tak velký zájem. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Andraž Šporar  - České kluby často lákají posily i ze slovenských klubů. Plzeň už například v předstihu přivedla Erika Pačindu a u našich východních sousedů by mohla lovit i Sparta. Spekuluje se totiž, že si na Letné vyhlédli čtyřiadvacetiletého slovinského reprezentačního útočníka Andraže Šporara, který před rokem přestoupil z Basileje do Slovanu Bratislava. Aktuálně má na kontě 13 branek a je nejlepším střelcem slovenské ligy. Jeho cena? Podle portálu transfermarkt.de 750 tisíc eur. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Sparta už se zase chystá na lov. 5 hráčů, kteří v zimě mohou přijít na Letnou

Útok na titul? Ten se v současné době zdá být utopií. Spartě podzim znovu nevyšel, a tak v zimě projde kádr letenských další obměnou. Koho Ščasný a spol. přivedou?

Sparta bývá na přestupovém trhu vždy aktivní a na lov posil zamíří i v zimě. Hledat zřejmě bude v domácí soutěži i v zahraničních ligách. Na koho má spadeno? Jména pěti hráčů, kteří by mohli přijít na Letnou, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Bořek Dočkal

Bořek Dočkal ČR Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Když ze Sparty před necelými dvěma lety odcházel do Číny, tak na Letné přistálo přes 230 milionů korun. Jenže Bořek Dočkal na východě dlouho nevydržel, uplynulé měsíce strávil ve Philadelphii a není žádným tajemstvím, že se mu zpět do Henanu nechce. Sparta o návrat reprezentačního kapitána velmi stojí. Údajně za něj může zaplatit až 80 milionů korun.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Martin Hašek

Martin Hašek Bohemians.jpg

Jeden Martin Hašek ve Spartě už působil. Bývalý záložník teď trénuje Bohemians 1905, kde působí i jeho syn – Martin Hašek mladší. Ten patří ke klíčovým hráčům „klokanů“ a vysloužil si zájem elitních ligových klubů. Kromě Slavie okolo třiadvacetiletého záložníka, který dal v deseti letošních zápasech dvě branky, krouží právě i Sparta.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

David Moberg Karlsson

David Moberg Karlsson.jpg

Sparta znovu loví i v zahraničních vodách. Svou pozornost tentokrát zamířila až do Švédska, kde ji zaujal křídelník David Moberg Karlsson. Čtyřiadvacetiletý švédský reprezentant, který v letošních 29 ligových zápasech dal už deset branek a přidal šest asistencí, je údajně přestupu na Letnou nakloněn. Sparta by za něj měla do Norrköpingu poslat 32 milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Filip Panák

Filip Panák Sparta Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Dalším hráčem, ke kterému má Sparta blízko, je Filip Panák. Ten byl před rokem spojován se Slavií a nyní okolo něj krouží i Baník, zdá se ale, že karvinská opora má nejblíž na Letnou. Třiadvacetiletý univerzál začal sezonu na ofenzivních pozicích, postupně se ale přesunul do středu obrany a rázem se z něj stal jeden z elitních ligových stoperů. I proto o něj Sparta má tak velký zájem.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Andraž Šporar

Andraž Šporar.jpg

České kluby často lákají posily i ze slovenských klubů. Plzeň už například v předstihu přivedla Erika Pačindu a u našich východních sousedů by mohla lovit i Sparta. Spekuluje se totiž, že si na Letné vyhlédli čtyřiadvacetiletého slovinského reprezentačního útočníka Andraže Šporara, který před rokem přestoupil z Basileje do Slovanu Bratislava. Aktuálně má na kontě 13 branek a je nejlepším střelcem slovenské ligy. Jeho cena? Podle portálu transfermarkt.de 750 tisíc eur.

Foto: YouTube.com

Doporučujeme

Články odjinud