Sparta si musí připravit miliony. Podívejte se, kolik stojí posily, které míří na Letnou

10 komentářů

Mori
26. května 2022 • 22:47

Sparta by měla poslat Polidar, Karabec, Souček, Minchev na hostování. Prodat - Pavelka, Krejčí starší, Holec, Nita, Wiesner. Vorel jednička, ale sehnat opravdu kvalitního brankáře co umí nohama. Koupit sadilka, santose, Almasiho a klidne Cadua + kvalitní kraj a par naději…

Millwall
27. května 2022 • 8:42

Největší problém Sparty jsou Křetinský oba dva Rosičtí Čupr Svoboda Hrdlička a armáda jejich kámošu darmojedu nýmandu které na ruzné posty nastrkali !!! Další oroblém Sparty jsou "fanoušci" kteří ty výše jmenované ihned 2.den po skončení sezony nevyhnali ze Sparty !!! Obě dvě skupiny jsou přičinou a ostudou Sparty již X let !!!

Sony
26. května 2022 • 14:31

Tak za Hložka má Křéťa utržit půl miliardy. Za tyto čtyři posily má utratit cca 73 milionů, což znamená, že může utrácet vesele dál. Koupil bych ještě Santose z Plzně, Ewertona z Mladé Boleslavi, Sadílka a Vechetu ze Slovácka, Almásiho a Kukučku z Baníku, Růska z Olomouce a Koláře ze Zlína. Uvolnil bych Gabriela do Hradce Králové, Polidara a Juliše do Jablonce, staršího Krejčího do Mladé Boleslavi, Pavelku a Drchala na Slovácko, Čelůstku do Zlína, Pulkraba do Slavie a Minčeva zpátky do Bulharska. Hodně utratí za trenéra Guĺu, ale pořád mu dost peněz zbyde.

Miroslav
27. května 2022 • 1:31

Gula do Sparty? Já teď četl o nějakém 42 letém Turkovi...

Millwall
26. května 2022 • 20:17

Souhlas se Santosem toho by měla Sparta podepsat protože Čelustky je třeba se zbavit a Panáka bych dal na pulroční hostovačku buď do Karviné či Hradce Jablonce až bude zdráv po operaci ..... Santos je přesně ten statnej řiznej stoper který Spartě chybí !

Millwall
26. května 2022 • 13:18

A vubec by nebylo od věci kdyby Sparta prodala - vyměnila i další zcela pruměrné kopáče - Čelustku Krejčiho st. Sáčka a golmana Holce !!

Millwall
26. května 2022 • 13:15

Rosický je neschopný de... pokud za 29 letého obránce z České ligy dá více než 10mil.kč+ na roční hostování Polidara!!! Juliše poslat do Olomouce jako kompenzaci za Daňka +20 mil.kč ! Pavelku poslat do Slovácka výměnou za Sadílka a Drchala vyměnit za Věchetu !! Sparta potřebuje ale také špičkového golmana jasnou jedničku !!

2. června 2022 • 22:05

Nita je nedocenený.

Sony
26. května 2022 • 14:38

:-Do brány se má vrátit odchovanec Vorel z Českých Budějovic. Jestli bude jednička nebo dvojka za Hečou, se prý teprve ukáže. Po vánocích se má vrátit z hostování Bačkovský z Bohemky a do béčka Čtvrtečka z Teplic.

Millwall
26. května 2022 • 20:12

Ani jeden z těch které jmenujete nemá na to být 100% jedničkou v bráně Sparty ......... bohužel ☹ Je potřeba přivést opravdu špičkového golmana na post jasné jedničky jako druhý golman Vorel a Heča ! V B týmu si připravovat toho mladého golmana co přišel z Pardubic ( to je veliký talent a to vzrustem 196cm a srdcem Sparťan ) !!

Doporučujeme

Články odjinud