Sparta se dívá po cizincích. 3 zahraniční hráči, kteří v zimě údajně mohli přijít na Letnou

Fotbalová Sparta zatím v zimě nepřivedla ani jednu posilu. To však neznamená, že by na Letné nebyli aktivní. Naopak, Pražané už údajně lákali i tři cizince.

Sparta bývala na přestupovém trhu tradičně aktivním hráčem. Letos sice mlčí, v zákulisí už se ale spekulovalo o možném příchodu tří cizinců. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Kristijan Bistrović

Kristijan Bistrović.jpg

Jedním z hráčů, o kterém Sparta údajně v současné době uvažuje, je Kristijan Bistrović. Dvaadvacetiletý chorvatský defenzivní záložník, jenž prošel i mládežnickými reprezentačními výběry své země, patří moskevskému CSKA, není však spokojen se svým herním vytížením, a tak ani neodjel na soustředění do Španělska.

Instagramový profil spartanske.zpravy, který odkazuje na twitterový účet Russian Football News, píše o tom, že by mohl zamířit právě do Sparty. Podle renomovaného portálu transfermarkt.de ale stojí okolo 65 milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Joseph Ceesay

Joseph Ceesay YT.jpg

Na radar Sparty se údajně dostal i Joseph Ceesay, o jehož možném příchodu na Letnou psal portál fotbollskanalen.se. Dvaadvacetiletý švédský levý záložník, který má i ghanské kořeny, byl ještě před pár dny hráčem švédského Helsingborgu, ten ale sestoupil z elitní soutěže, a tak si Ceesay hledal nový klub. Nakonec odešel zadarmo do polského Gdaňsku.

Foto: YouTube.com

Pokračování 4 / 4

Francisco Sierralta

Francisco Sierralta.jpg

Spartu dlouhodobě trápí otázka stoperů. I proto se na radar letenského klubu dostal chilský reprezentační obránce Francisco Sierralta, který hájí barvy anglického Watfordu. Dříve třiadvacetiletý stoper nastupoval taky za Udine či Parmu. Jeho příchod na Letnou však může padnout, ve Spartě se totiž začíná prosazovat sedmnáctiletý talent Martin Vitík.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud