Aleš Čermák (Viktoria Plzeň)  Další plzeňský hráč se sparťanskou minulostí, který by se mohl objevit zpátky na Letné. Aleše Čermáka si údajně přeje trenér Pavel Vrba, který jej vedl už ve Viktorce. Šestadvacetiletý záložník má za sebou dobrou sezonu, během níž dal sedm branek a přidal tři nahrávky. Bude i v dalším ročníku hájit barvy Viktorky, nebo se objeví zpátky ve Spartě, za kterou dosud odehrál 21 ligových zápasů?  Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Martin Koscelník (Slovan Liberec)  V poslední době bývalo pravidlem, že v Liberci loví posily Slavia. Tentokrát ale pod Ještědem nakupovala Sparta, která už přivedla Jakuba Peška. Letenští však mají zájem také o šestadvacetiletého slovenského reprezentanta Martina Koscelníka, který by výrazně zvýšil konkurenci na pravém kraji obrany. V Liberci má za sebou třetí rok a zařadil se mezi klíčové postavy týmu. Dočká se teď dalšího posunu?  Foto: Profimedia.cz
 Michael Krmenčík (PAOK Soluň)  Sparta stojí také o příchod Michaela Krmenčíka. Reprezentační útočník naposledy hostoval v řecké Soluni, stále ale patří belgickým Bruggám. Jenže ty s ním nepočítají a Krmenčíka budou chtít prodat. Trenér Vrba by velmi rád navázal na spolupráci z Plzně, ve hře o jeho služby je ale také Slavia. Foto: Profimedia.cz
 Michal Sadílek (Slovan Liberec)  Stejně jako Pešek nebo Koscelník odehrál poslední sezonu v Liberci, ovšem Michal Sadílek, který se dostal i do českého týmu pro EURO, je stále hráčem PSV Eindhoven. V tomto slavném nizozemském klubu ale nejspíš pokračovat nebude a dvaadvacetiletého hráče pravděpodobně čeká další stěhování. Sadílek má nabídky z ciziny, už několikrát se ale spekulovalo také o jeho příchodu do Sparty.  Foto: LUDĚK OVESNÝ / MAFRA / Profimedia
5
Fotogalerie

Sparta nemá dost. 6 dalších hráčů, kteří jsou spojováni s přestupem na Letnou

Sparta nelení a na přestupovém trhu je velmi aktivní. Už brzy by ale na Letnou mohly přijít i další posily.

Sparta přivedla Jakuba Peška, Dána Caspera Höjera a v přestup proměnila také stávající hostování Dávida Hancka. Pražané ale nemají dost a podle nejrůznějších spekulací krouží okolo šesti dalších hráčů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 7

Jakub Brabec (Viktoria Plzeň) 

Jakub Brabec Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Sparta už proměnila hostování Dávida Hancka v přestup, k dispozici má i Martina Vitíka, reprezentanta Ondřeje Čelůstku a po zranění by se měl vrátit i Lukáš Štetina, přesto se v zákulisí spekulovalo o možném návratu Jakuba Brabce, který je v současné době kapitánem Plzně. Aktuálně je však na Letné na postu stopera přetlak a příchod osmadvacetiletého beka, který se chystá na EURO, se nejeví jako příliš reálný. Údajně jej ale sleduje i Dinamo Záhřeb. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 7

Aleš Čermák (Viktoria Plzeň) 

Aleš Čermák Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Další plzeňský hráč se sparťanskou minulostí, který by se mohl objevit zpátky na Letné. Aleše Čermáka si údajně přeje trenér Pavel Vrba, který jej vedl už ve Viktorce. Šestadvacetiletý záložník má za sebou dobrou sezonu, během níž dal sedm branek a přidal tři nahrávky. Bude i v dalším ročníku hájit barvy Viktorky, nebo se objeví zpátky ve Spartě, za kterou dosud odehrál 21 ligových zápasů? 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Martin Koscelník (Slovan Liberec)

Martin Koscelník Liberec.jpg

V poslední době bývalo pravidlem, že v Liberci loví posily Slavia. Tentokrát ale pod Ještědem nakupovala Sparta, která už přivedla Jakuba Peška. Letenští však mají zájem také o šestadvacetiletého slovenského reprezentanta Martina Koscelníka, který by výrazně zvýšil konkurenci na pravém kraji obrany. V Liberci má za sebou třetí rok a zařadil se mezi klíčové postavy týmu. Dočká se teď dalšího posunu? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Michael Krmenčík

Michael Krmenčík PAOK.jpg

Sparta stojí také o příchod Michaela Krmenčíka. Reprezentační útočník naposledy hostoval v řecké Soluni, stále ale patří belgickým Bruggám. Jenže ty s ním nepočítají a Krmenčíka budou chtít prodat. Trenér Vrba by velmi rád navázal na spolupráci z Plzně, ve hře o jeho služby je ale také Slavia.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Michal Sadílek (Slovan Liberec) 

Michal Sadílek Liberec LUDĚK OVESNÝ  MAFRA  Profimedia.jpg

Stejně jako Pešek nebo Koscelník odehrál poslední sezonu v Liberci, ovšem Michal Sadílek, který se dostal i do českého týmu pro EURO, je stále hráčem PSV Eindhoven. V tomto slavném nizozemském klubu ale nejspíš pokračovat nebude a dvaadvacetiletého hráče pravděpodobně čeká další stěhování. Sadílek má nabídky z ciziny, už několikrát se ale spekulovalo také o jeho příchodu do Sparty. 

Foto: LUDĚK OVESNÝ / MAFRA / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Adem Zorgane (Paradou AC) 

Sparta pravidelně loví posily také v zahraničí. Na Letnou už přišel Casper Höjer a instagramový profil Sparťanské zprávy píše, že by do Prahy mohl zamířit i Adem Zorgane z Alžírska. Jednadvacetiletý tvořivý záložník prošel mládežnickými výběry své země a je hráčem alžírského týmu Paradou AC, za který letos odehrál 23 zápasů a posbíral v nich 5 (3+2) bodů. Podle portálu transfermarkt.de stojí 3,3 milionů eur. 

Doporučujeme

Články odjinud