Sparta nebyla jediná. Toto jsou 3 známé kluby, které chtěly bulharskou posilu Minčeva

Sparta ohlásila další posilu na novou sezonu. Na Letnou dorazí bulharský reprezentant Martin Minčev, okolo něhož však kroužily i další prestižní evropské kluby.

Devatenáctiletý Minčev podepsal ve Spartě smlouvu do června roku 2023. Na Letnou přichází v Varny, za kterou v posledním ročníku odehrál 21 zápasů a vstřelil v nich šest branek. Kromě Sparty jej však sledovaly i další známé týmy. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

RSC Anderlecht

Martin Minčev 1.jpg

Jedním z týmů, který kroužil okolo Minčeva, je Anderlecht, v němž dříve působil třeba i Nicolae Stanciu. Slavný belgický klub skončil v ukončeném ročníku Jupiler League na osmém místě, jinak ale pravidelně hrává o titul a místa v pohárové Evropě. Klub z Bruselu však nakonec Minčeva neulovil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Celtic FC

Martin Minčev.jpg

Dalším z klubů, který Minčeva bedlivě sledoval, byl Celitc FC. Slavný skotský tým z Glasgow je suverénem domácí soutěže a pravidelně hraje v evropských pohárech. Bulharský reprezentant však do Skotska nezamířil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Turín FC

Martin Minčev 2.jpg

Jsou tomu tři roky, co byl Minčev na testech v turínském FC. Tehdy si zahrál i přípravný zápas za tým do 17 let, ve kterém dal hattrick, přesto si přestup nevysloužil. Turín ho ale zřejmě i nadále sledoval a stále uvažoval o tom, že ho přivede. Sparta ale jednala rychleji.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud