Tomáš Čvančara   Čekalo se, že bude jasnou ofenzivní sparťanskou jedničkou, teď ale všechno může být jinak. Na hrotu sestavy totiž nejspíš začne Kuchta. Přitom jednadvacetiletý Tomáš Čvančara, který přišel do Sparty v zimě z Jablonce, odehrál v rudých barvách povedený půlrok, během něhož dal sedm branek. Jak ustojí Kuchtův příchod? 
 Lukáš Juliš   Kdo ví, kde by byl, kdyby jej nesrážely časté zdravotní problémy. Možná by byl sparťanskou útočnou jedničkou, třeba by už kopal v zahraničí. Realita je ale jiná. Zatímco v sezoně 2020/21 dal dvanáct ligových branek, loni si připsal jen tři ligové starty. I letos to bude mít hodně složité. 
 Martin Minčev  Složitá je taky situace okolo Martina Minčeva. Jednadvacetiletý bulharský reprezentant přišel do Sparty před dvěma lety za více než padesát milionů korun, pořádnou šanci ale dostal až loni. Během podzimu si získal místo v sestavě, dal i čtyři góly, na Letné od něj ale čekali víc. I letos to bude mít složité. 
 Václav Drchal  Vypadalo to, že bude mít nakročeno ke skvělé kariéře. Zdálo se, že by ve Spartě jednou mohl být útočníkem číslo jedna. Dvaadvacetiletý útočník se v lize trefil poprvé už v sezoně 2017/18, jeho rozlet ale brzdily zdravotní problémy. Loni na podzim zasáhl do čtyř zápasů a dal dva góly, v zimě však odešel hostovat do Drážďan. V Německu se ale neprosadil a těžké to bude mít i po návratu na Letnou. 
5
Fotogalerie

Sparta má z čeho vybírat. 5 útočníků, kteří na Letné mají nahradit Adama Hložka

Sparta přišla o Adama Hložka, který přestoupil do Leverkusenu. Na Letné je teď pět útočníků, kteří se ho pokusí nahradit.

Jak se Sparta vypořádá s odchodem Adama Hložka? Trenér Brian Priske má několik možností, jak ho nahradit. Jméně pěti útočníků, kteří jsou nyní ve sparťanském kádru, najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Jan Kuchta 

Jan Kuchta ČR 22 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Senzace posledních dní, která hýbe přestupovým trhem. V poslední době bývalo zvykem, že bývalé hvězdy Sparty k sobě přetáhla Slavia, teď se ale role obrátily. Jan Kuchta přerušil své angažmá v Lokomotivu Moskva, jenže místo Edenu zakotvil na Letné. Ve Spartě si od pětadvacetiletého útočníka, který se už zabydlel i v reprezentaci, hodně slibují. Přitom ještě na podzim byl Jan Kuchta ve Slavii, za kterou dal devět ligových branek. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Tomáš Čvančara 

Tomáš Čvančara SParta Pavel Mazáč  CNC Profimedia.jpg

Čekalo se, že bude jasnou ofenzivní sparťanskou jedničkou, teď ale všechno může být jinak. Na hrotu sestavy totiž nejspíš začne Kuchta. Přitom jednadvacetiletý Tomáš Čvančara, který přišel do Sparty v zimě z Jablonce, odehrál v rudých barvách povedený půlrok, během něhož dal sedm branek. Jak ustojí Kuchtův příchod? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Lukáš Juliš 

Lukáš Juliš Sparta 21.jpg

Kdo ví, kde by byl, kdyby jej nesrážely časté zdravotní problémy. Možná by byl sparťanskou útočnou jedničkou, třeba by už kopal v zahraničí. Realita je ale jiná. Zatímco v sezoně 2020/21 dal dvanáct ligových branek, loni si připsal jen tři ligové starty. I letos to bude mít hodně složité. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Martin Minčev 

Martin Minčev Sparta 21 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Složitá je taky situace okolo Martina Minčeva. Jednadvacetiletý bulharský reprezentant přišel do Sparty před dvěma lety za více než padesát milionů korun, pořádnou šanci ale dostal až loni. Během podzimu si získal místo v sestavě, dal i čtyři góly, na Letné od něj ale čekali víc. I letos to bude mít složité. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Václav Drchal 

Václav Drchal Sparta 21 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Vypadalo to, že bude mít nakročeno ke skvělé kariéře. Zdálo se, že by ve Spartě jednou mohl být útočníkem číslo jedna. Dvaadvacetiletý útočník se v lize trefil poprvé už v sezoně 2017/18, jeho rozlet ale brzdily zdravotní problémy. Loni na podzim zasáhl do čtyř zápasů a dal dva góly, v zimě však odešel hostovat do Drážďan. V Německu se ale neprosadil a těžké to bude mít i po návratu na Letnou. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud