Lukáš Štetina - Ještě loni se zdálo, že ze Sparty odejde, Lukáš Štetina se ale poté rozehrál do dobré formy a rázem se zabydlel v základní sestavě. Jenže v podzimním duelu s Českou republikou slovenského stopera zranil Bořek Dočkal a Štetina je od té doby mimo hru. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Čelůstka - Jednatřicetiletý reprezentační stoper přišel do Sparty v létě z Turecka. Ihned se stal lídrem zadních řad a velkou osobností na hřišti. Jenže v posledním podzimním kole proti Liberci se hned v úvodu zranil a nezasáhl ani do generálky s Českými Budějovicemi. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 David Pavelka - Během podzimu ukázal, že může naskočit i na stoperu, David Pavelka ale tento problém Sparty v úvodu sezony nevyřeší. Zkušený záložník totiž v posledním duelu proti Liberci dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně a zápas s Baníkem vynechá. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ladislav Krejčí ml . - Kvůli karetnímu trestu je mimo hru také Ladislav Krejčí mladší. Reprezentant do jednadvaceti let totiž v duelu s Pardubicemi sestřelil loktem Tomáše Solila, za což vyfasoval stopku na čtyři zápasy. Nějakou dobu tak ještě bude mimo hru. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
7
Fotogalerie

Sparta má problém. Šest klíčových hráčů, kteří nestihnou jarní start s Baníkem

Už o víkendu startuje jarní část Fortuna ligy. Sparta do ní vstoupí duelem v Ostravě, ovšem bez několika důležitých hráčů.

Bez názvu.jpg

Už je to tady zase. Sparťanská sestava se rozpadá a letenští půjdou do jarních bojů citelně oslabení. Jména šesti důležitých hráčů rudého týmu, kteří nezasáhnou do víkendového duelu v Ostravě, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 7

Lukáš Štetina

Lukáš Štetina 19.jpg

Ještě loni se zdálo, že ze Sparty odejde, Lukáš Štetina se ale poté rozehrál do dobré formy a rázem se zabydlel v základní sestavě. Jenže v podzimním duelu s Českou republikou slovenského stopera zranil Bořek Dočkal a Štetina je od té doby mimo hru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Ondřej Čelůstka

Ondřej Čelůstka Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jednatřicetiletý reprezentační stoper přišel do Sparty v létě z Turecka. Ihned se stal lídrem zadních řad a velkou osobností na hřišti. Jenže v posledním podzimním kole proti Liberci se hned v úvodu zranil a nezasáhl ani do generálky s Českými Budějovicemi.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

David Pavelka

David Pavelka Sparta Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Během podzimu ukázal, že může naskočit i na stoperu, David Pavelka ale tento problém Sparty v úvodu sezony nevyřeší. Zkušený záložník totiž v posledním duelu proti Liberci dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně a zápas s Baníkem vynechá.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia​

Pokračování 5 / 7

Ladislav Krejčí ml.

Ladislav Krejčí 20_2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Kvůli karetnímu trestu je mimo hru také Ladislav Krejčí mladší. Reprezentant do jednadvaceti let totiž v duelu s Pardubicemi sestřelil loktem Tomáše Solila, za což vyfasoval stopku na čtyři zápasy. Nějakou dobu tak ještě bude mimo hru.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 7

Filip Souček

Filip Souček SParta Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Stejně jako Pavelka dostal v duelu s Libercem čtvrtou žlutou kartu v sezoně a souboj na půdě Baníku se ho týkat nebude. Letenským tak vypadl další důležitý hráč, který může nastoupit ve středu zálohy.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Adam Hložek

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Osmnáctiletý klenot Sparty letos odehrál šest ligových zápasů, ve kterých dal čtyři góly. Naposledy se však v akci objevil na začátku října v duelu s Jabloncem a od té doby laboruje se zraněným chodidlem. Do akce by se měl vrátit až v průběhu jarních měsíců.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud