Bořek Dočkal - Měl být sparťanským lídrem a kapitánem, jenže poslední zápasy mu nesedly. Proti Celticu zůstal jen mezi náhradníky a na hřiště se dostal až v 88. minutě, tedy v době, kdy Sparta vedla 3:1. Pražané si bez něj poradili, přesto do utkání v Plzni naskočil zase v základu. Jenže zápas mu nevyšel, dvaatřicetiletý záložník nebyl v pohybu a hru Sparty nedokázal rozhýbat. Na Letné u něj byli zvyklí na úplně jiné výkony. Foto: Profimedia.cz
 Ladislav Krejčí - Osmadvacetiletý záložník, který zvládá naskočit i v obraně, se do Sparty vrátil v létě po čtyřech letech působení v italské Boloni. Rozjížděl se pomaleji, chvíli to však vypadalo, že se dostane do dobré pohody. Jenže to se nestalo a Ladislav Krejčí tápe. Proti Celticu místo něj hrál Matěj Polidar, který utkání zvládl velmi dobře. V Plzni už byl Krejčí zpátky na hřišti, utkání mu ale vůbec nevyšlo. Sparťanští fanoušci by na hřišti radši viděli Srdjana Plavšiče. Foto:   Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 David Lischka - Čekalo se, že ve Spartě bude mít hodně silnou pozici. Úvodní kiksy mu na Letné ještě tolerovali, jenže David Lischka chyboval dál a dál. Jeden přešlap vyrobil v duelu s AC Milán a proti Celticu už se dostal do hry jen z lavičky náhradníků. Proti Plzni nehrál vůbec, přednost teď dostávají jiní. Foto:   Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Matěj Hanousek - Z formy je taky Matěj Hanousek. Na začátku sezony se sice zdálo, že si udrží místo na levém kraji obrany, ovšem proti Plzni už začal jen mezi náhradníky. Na hřiště se sice dostal, ovšem během půl hodiny, co byl v akci, hru Pražanů neoživil. Kdo ví, jestli za něj Sparta v zimě nebude hledat náhradu. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Sparta má problém. 4 hráči Kotalova týmu, kteří jsou aktuálně hodně z formy

Výhra na půdě Celticu je zapomenuta. Sparta v neděli prohrála 1:3 v Plzni a předvedla nejhorší ligový výkon v sezoně. Trápí se i některé opory.

Bořek Dočkal AC Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Sparta až do neděle neztratila ani jeden bod a v lize vyhrála šest zápasů v řadě. Duel v Plzni ale ukázal na slabiny pražského celku, který trápí nejen marodka, ale i forma důležitých opor. Jména čtyř hráčů, kteří jsou nyní z formy, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Bořek Dočkal

Bořek Dočkal 20.jpg

Měl být sparťanským lídrem a kapitánem, jenže poslední zápasy mu nesedly. Proti Celticu zůstal jen mezi náhradníky a na hřiště se dostal až v 88. minutě, tedy v době, kdy Sparta vedla 3:1. Pražané si bez něj poradili, přesto do utkání v Plzni naskočil zase v základu. Jenže zápas mu nevyšel, dvaatřicetiletý záložník nebyl v pohybu a hru Sparty nedokázal rozhýbat. Na Letné u něj byli zvyklí na úplně jiné výkony.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí I 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Osmadvacetiletý záložník, který zvládá naskočit i v obraně, se do Sparty vrátil v létě po čtyřech letech působení v italské Boloni. Rozjížděl se pomaleji, chvíli to však vypadalo, že se dostane do dobré pohody. Jenže to se nestalo a Ladislav Krejčí tápe. Proti Celticu místo něj hrál Matěj Polidar, který utkání zvládl velmi dobře. V Plzni už byl Krejčí zpátky na hřišti, utkání mu ale vůbec nevyšlo. Sparťanští fanoušci by na hřišti radši viděli Srdjana Plavšiče.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

David Lischka

David Lischka Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Čekalo se, že ve Spartě bude mít hodně silnou pozici. Úvodní kiksy mu na Letné ještě tolerovali, jenže David Lischka chyboval dál a dál. Jeden přešlap vyrobil v duelu s AC Milán a proti Celticu už se dostal do hry jen z lavičky náhradníků. Proti Plzni nehrál vůbec, přednost teď dostávají jiní.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Matěj Hanousek

Matěj Hanousek SPparta 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Z formy je taky Matěj Hanousek. Na začátku sezony se sice zdálo, že si udrží místo na levém kraji obrany, ovšem proti Plzni už začal jen mezi náhradníky. Na hřiště se sice dostal, ovšem během půl hodiny, co byl v akci, hru Pražanů neoživil. Kdo ví, jestli za něj Sparta v zimě nebude hledat náhradu.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud