Sparta má Krejčího a teď chce Davida Pavelku. Kolik za něj bude muset zaplatit?

Sparta má Krejčího a teď chce Davida Pavelku. Kolik za něj bude muset zaplatit?

Sparta posiluje a staví silný tým na příští sezonu. V úterý na Letnou přišel Ladislav Krejčí a už brzy by měl rudý dres obléknout i David Pavelka.

Sparta sice přišla o Guélora Kangu, letenský dres už nebude nosit Martin Frýdek ani několik dalších cizinců. Pražané by přesto měli být v příští sezoně silnější.

Tomáš Rosický vyjednal nové hostování s Dávidem Hanckem, na Letnou přišel bulharský reprezentant Martin Minčev, slovenský gólman Dominik Holec, ale taky stoper Ondřej Čelůstka a naposledy i Ladislav Krejčí, jenž se vrátil po čtyřech letech z italské Boloni.

Osmadvacetiletý Krejčí, který býval pevnou součástí české reprezentace, v posledním ročníku Serie A odehrál jen 14 zápasů a se svou pozicí rozhodně nebyl spokojený. Od svého restartu si proto hodně slibuje.

A hodně od něj očekávají také na Letné, kde Krejčí prožil dobré časy. Levý obránce nebo křídelník měl v Boloni ještě rok smlouvu a jeho tržní cena byla podle portálu transfermarkt.de 2,2 milionů eur.

Další vysněnou posilou je nyní David Pavelka, jehož příchod na Letnou už je údajně blízko. Devětadvacetiletý záložník má sice ještě rok platný kontrakt v turecké Kasimpase, příchodu do Prahy se ale nejspíš nebrání. Nebude to ale zadarmo, Pavelkova tržní cena je totiž 750 tisíc eur. Sparta za něj proto bude muset zaplatit částku okolo dvaceti milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud