Sparta ještě nemá dost. 3 další zahraniční posily, které Stramaccioni láká na Letnou

Andrea Stramaccioni přivedl na Letnou už deset nových posil. Zdá se ale, že Sparta stále nemá dost. Generálka s Arnhemem odhalila nedostatky a pražský celek se zaměřil na příchod dalších hráčů. Znovu z ciziny.

Sparta získala posily ze Slovenska, Turecka, Srbska, Bosny a Hercegoviny, Kamerunu, Francie, Izraele nebo Rakouska, duel s Arnhemem ale ukázal, že tým ještě zdaleka nefunguje tak, jak má. Reakce Stramaccioniho a spol.? Letenští sledují další tři zahraniční posily. Více se o nich dočtete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Stefan Schwab

Stefan Schwab.jpg

Vytipovaná posila na post desítky. Šestadvacetiletý záložník Stefan Schwab Spartu upoutal už v sezoně 2012/13, kdy si proti ní zahrál s Admirou Wacker. Před třemi lety přestoupil do Rapidu Vídeň, ve kterém se vypracoval do role kapitána.

V uplynulém ročníku odehrál celkově 39 soutěžních zápasů, ve kterých dal devět branek a přidal stejný počet asistencí. Letenští mu už prý poslali nabídku, kterou měl Schwab smést ze stolu, zájem Sparty ale trvá. Jeho aktuální hodnota se pohybuje okolo dvou milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Kiril Despodov

Kiril Despodov.jpg

Sparta je prý připravena i na variantu, že by nezískala Schwaba. V tom přípravě by mohl přijít Kiril Despodov. Dvacetiletý mládežnický bulharský reprezentant patří CSKA Sofia, za kterou loni odehrál 25 zápasů, dal v nich čtyři branky a přidal sedm nahrávek. V Bulharsku se o něm mluví jako o vycházející hvězdě, angažmá ve Spartě by ho posunulo zase o kus dál.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Posila z Egypta

SpartaL.jpg

Ve Spartě si hodně slibovali od Marca Janka. Rakouský ostrostřelec ale část přípravy promarodil a generálka s Arnhemem mu nevyšla. Nebyl vůbec nebezpečný a šance, do kterých se dostal, trestuhodně promrhal. Na Letné proto údajně uvažují ještě o jednom útočníkovi. Jméno sice nepadlo, ale destinace, odkud by měl přijít, ano. Vytipovaná posila do ofenzivy pochází z Egypta!

Doporučujeme

Články odjinud