Sandro Tonali – 32 mil. eur.  Dvacetiletý Sandro Tonali přišel do Milána v září na hostování z Brescie, která za něj získala deset milionů eur. Perspektivní defenzivní záložník má na kontě i tři starty v italské reprezentaci. Foto: Profimedia.cz
 Ante Rebić – 32 mil. eur.  Stejnou tržní hodnotu jako Tonali má taky Ante Rebič. Sedmadvacetiletý chorvatský reprezentant, který nejčastěji nastupuje na křídle, byl ještě v září hráčem Frankfurtu, pak ale s Rossoneri podepsal pětiletý kontrakt. Aktuálně je však zraněný. Foto: Profimedia.cz
 Ismaël Bennacer – 33 mil. eur.  K zajímavým postavám na soupisce AC Milán patří taky Ismaël Bennacer, jenž sice v mládežnických kategoriích reprezentoval Francii, v současné době ale nosí národní dres Alžírska. Dvaadvacetiletý střední záložník dříve působil v Arsenalu nebo Empoli, do Milána přišel před rokem za 16 milionů eur. Foto: Profimedia.cz
 Franck Kessié – 35 mil. eur.  Reprezentant z Pobřeží slonoviny v Itálii působí už od roku 2015. V Miláně byl nejprve na hostování z Atalanty, které se před rokem změnilo v přestup. Třiadvacetiletý Franck Kessié nastupuje ve středu zálohy. Foto: Profimedia.cz
8
Fotogalerie

Sparta jde na Zlatana. Podívejte se na 7 nejdražších hráčů v kádru AC Milán

Spartu dnes čeká velmi těžká zkouška. V Evropské lize se totiž postaví proti slavnému milánskému AC, které má na soupisce i nestárnoucího Zlatana Ibrahimoviče.

Zlatan AC.jpg

Sparta dnes narazí na milánské AC, jehož hlavní hvězdou je legendární a už devětatřicetiletý útočník Zlatan Ibrahimovič. Mezi nejdražší hráče Rossoneri (podle portálu transfermarkt.de) ale nepatří. Sedm borců AC Milán s nejvyšší tržní hodnotou najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 8

Sandro Tonali – 32 mil. eur

Sandro Tonali.jpg

Dvacetiletý Sandro Tonali přišel do Milána v září na hostování z Brescie, která za něj získala deset milionů eur. Perspektivní defenzivní záložník má na kontě i tři starty v italské reprezentaci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 8

Ante Rebić – 32 mil. eur

Ante Rebić AC.jpg

Stejnou tržní hodnotu jako Tonali má taky Ante Rebič. Sedmadvacetiletý chorvatský reprezentant, který nejčastěji nastupuje na křídle, byl ještě v září hráčem Frankfurtu, pak ale s Rossoneri podepsal pětiletý kontrakt. Aktuálně je však zraněný.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 8

Ismaël Bennacer – 33 mil. eur

Ismaël Bennacer.jpg

K zajímavým postavám na soupisce AC Milán patří taky Ismaël Bennacer, jenž sice v mládežnických kategoriích reprezentoval Francii, v současné době ale nosí národní dres Alžírska. Dvaadvacetiletý střední záložník dříve působil v Arsenalu nebo Empoli, do Milána přišel před rokem za 16 milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 8

Franck Kessié – 35 mil. eur

Franck Kessié.jpg

Reprezentant z Pobřeží slonoviny v Itálii působí už od roku 2015. V Miláně byl nejprve na hostování z Atalanty, které se před rokem změnilo v přestup. Třiadvacetiletý Franck Kessié nastupuje ve středu zálohy.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Alessio Romagnoli – 36 mil. eur

Alessio Romagnoli AC.jpg

Přestože mu je teprve 25 let, už je kapitánem AC Milán. Alessio Romagnoli, jenž nastupuje ve středu obrany, přišel na San Siro před pěti lety za 25 milionů eur z římského AS. Na kontě už má taky dvanáct startů v italské reprezentaci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 8

Theo Hernández – 45 mil. eur

Theo AC.jpg

Psal se rok 2017, když Theo Hernández přestoupil z Atlética Madrid do konkurenčního Realu. Loni však za dvacet milionů eur zamířil do milánského AC, kde Theo Hernández patří k oporám. Třiadvacetiletý levý bek z Francie by měl nastoupit i proti Spartě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Gianluigi Donnarumma – 60 mil. eur

Gianluigi Donnarumma.jpg

Nejdražším hráčem na soupisce AC Milán je Gianluigi Donnarumma. Jednadvacetiletý zázračný gólman je v prvním týmu Rossoneri už od roku 2015 a na kontě má taky dvacet startů v italské reprezentaci. Proti Spartě ale chytat nebude, byl totiž pozitivně testován na koronavirus.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud