Marek Kvapil  - Čtyřiatřicetiletý útočník odehrál velmi dobrou sezonu v Liberci. Byl druhým nejproduktivnějším hráčem základní části a zároveň i druhým nejlepším střelcem, navíc se vrátil do reprezentace. Play-off však zkušenému Marku Kvapilovi příliš nevyšlo, s libereckým vedením se navíc nerozešel v nejlepším. Od nové sezony bude hájit barvy Sparty. Foto: Profimedia.cz
 Adam Polášek  - Hrál za Novosibirsk, Soči a Nižněkamsk, nyní se však vrací domů. Reprezentační obránce podepsal se Spartou roční smlouvu, v případě zahraničního zájmu však sedmadvacetiletý Adam Polášek může odejít. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Vladimír Růžička  - Syn olympijského šampiona z Nagana opustil Chomutov a vyzkouší si nové angažmá. Třicetiletý forvard, jehož v roce 2007 draftoval Phoenix, posbíral v uplynulé sezoně 39 (16+23) kanadských bodů a stanovil si osobní maximum. Navíc je specialistou na samostatné nájezdy, Spartě by měl hodně pomoct. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Michal Řepík  - Reprezentační útočník, který odehrál velmi dobrý šampionát na Slovensku, se do Sparty vrací do vydařené sezoně v KHL, kde hrál za Slovan Bratislava a Podolsk. Dohromady posbíral třicet kanadských bodů a v pražském klubu by měl patřit k lídrům. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Sparta buduje silnou mašinu. Toto je 5 zvučných posil, které v létě přišly do O2 areny

Další nevydařenou sezonu už ve Spartě nechtějí zažít. Pražský klub proto mocně zbrojí a staví hodně silný tým. V létě už přivábil několik posil.

Bez názvu1.jpg

Sparta bude útočit na nejvyšší mety. S týmem, který aktuálně má k dispozici, ani jiné ambice mít nemůže. Jména pěti zvučných posil, které v létě přišly do O2 areny, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Marek Kvapil

Marek Kvapil Liberec.jpg

Čtyřiatřicetiletý útočník odehrál velmi dobrou sezonu v Liberci. Byl druhým nejproduktivnějším hráčem základní části a zároveň i druhým nejlepším střelcem, navíc se vrátil do reprezentace. Play-off však zkušenému Marku Kvapilovi příliš nevyšlo, s libereckým vedením se navíc nerozešel v nejlepším. Od nové sezony bude hájit barvy Sparty.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Adam Polášek

Adam Polášek ČR 3 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V sezoně 2015/16 vybojoval se Spartou extraligové stříbro a poté zamířil do KHL. Hrál za Novosibirsk, Soči a Nižněkamsk, nyní se však vrací domů. Reprezentační obránce podepsal se Spartou roční smlouvu, v případě zahraničního zájmu však sedmadvacetiletý Adam Polášek může odejít.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Vladimír Růžička

Vladimír Růžička 2 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Syn olympijského šampiona z Nagana opustil Chomutov a vyzkouší si nové angažmá. Třicetiletý forvard, jehož v roce 2007 draftoval Phoenix, posbíral v uplynulé sezoně 39 (16+23) kanadských bodů a stanovil si osobní maximum. Navíc je specialistou na samostatné nájezdy, Spartě by měl hodně pomoct.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Michal Řepík

Michal Řepík MS 2019.jpg

Reprezentační útočník, který odehrál velmi dobrý šampionát na Slovensku, se do Sparty vrací do vydařené sezoně v KHL, kde hrál za Slovan Bratislava a Podolsk. Dohromady posbíral třicet kanadských bodů a v pražském klubu by měl patřit k lídrům.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Matúš Sukeľ

Matúš Sukel.jpg

Talentovaný slovenský forvard hrál loni za Slovan Bratislava. Po sezoně poprvé v kariéře startoval na světovém šampionátu a před vlastními fanoušky se blýskl pěti góly v sedmi zápasech, což z něj udělalo nejlepšího střelce domácího týmu. Zdá se, že se sparťanští fanoušci mají na co těšit.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud