SOUTĚŽ: Vyhrajte novou vůni bruno banani ABSOLUTE MAN

(Inzerce) Staňte se mistrem snadného svádění! S vůní bruno banani ABSOLUTE MAN je to hračka. Na pět z Vás, kteří správně odpoví, čeká zbrusu nová vůně bruno banani Absolute Man!
SOUTĚŽ: Vyhrajte novou vůni bruno banani ABSOLUTE MAN

Vůně bruno banani ABSOLUTE MAN je určena pro ty, kteří vědí, co chtějí. Zatímco jiní muži se přehnaně snaží zapůsobit, ABSOLUTE MAN je jiný. Je přirozený a sebevědomý. Přitahuje ženy svým bezstarostným, uvolněným postojem, který je pro všechny ně NEODOLATELNÝ.

Upoutá svým typickým zkosením a nepřehlédnutelnou oranžovou barvou. Ta připomíná jiskřivost energetického nápoje v ovocném koktejlu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Svrchní tóny vůně tvoří černý pepř a ovocné složky v podobě grepu a mandarinky. Srdce se otevírá perlivou explozí jasného tónu energetického nápoje z šumivého ovoce a koření. Pod tím vším se skrývají základní tóny, intenzivně se rozvíjející do silné, neodolatelné smyslnosti: uklidňující struktura teplých maskulinních akordů jantarového dřeva v kombinaci s vysoce svůdnými Tonka fazolemi a vanilky dodávají bezstarostnou sebedůvěru, která je pro ženy tak okouzlující.

Nápovědu hledejte na www.prestigeproducts.cz

Výherci soutěže:

1. cena: Pavel Benda (České Budějovice)
2. cena: Tomáš Gregorovič (Praha)
3. cena: David Dočkálek (Ostrava)
4. cena: Jana Richterová (Rumburk)
5. cena: Dalibor Galuszka (Karviná)

Nejčtenější články

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Česká seniorská reprezentace čeká už od roku 2012 na medaili z velkého turnaje a hokejový národ tak může jen vzpomínat na dávné triumfy. Třeba na zlaté Německo či nezapomenutelné Nagano. Pár hráčům se ale při vzpomínce na olympijský turnaj vybaví smutné myšlenky.

21.  11.  2019 | | 3 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |
Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Představte si, že máte neomezené možnosti a můžete si tak sestavit váš hokejový tým snů. Jak by vypadal? Kdo by se do něj dostal a na koho by už nezbylo místo?

1.  12.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com