Kristiyan Malinov – 2 mil. eur.  V národním týmu debutoval v roce 2015 a na kontě má dosud jen čtyři starty v reprezentaci. V posledním zápase v Kosovu odehrál 76 minut a nastoupit by mohl i na Letné. Pětadvacetiletý střední záložník patří CSKA Sofii. Foto: Profimedia.cz
 Todor Nedelev – 2 mil. eur.  Patří k pilířům bulharského národního týmu. Tedor Nedelev dal na úvod kvalifikace gól Černé Hoře a poté si připsal asistenci proti Kosovu. Šestadvacetiletý útočník se dříve snažil prosadit i v Německu, poslední dva roky ale nastupuje za domácí Plovdiv. Foto: Profimedia.cz
 Anton Nedyalkov – 2,5 mil. eur.  V základní sestavě by se měl objevit i Anton Nedyalkov, který dosud odehrál v národním týmu devět zápasů. Může nastoupit ve středu i na levém kraji obrany, stejně jako v Ludogorci, který jej koupil loni v lednu za dva miliony eur z Dallasu. Předtím nastupoval i za CSKA Sofii. Foto: Profimedia.cz
 Ivelin Popov – 3 mil. eur.  Kapitán a nejvýraznější postava současného kádru bulharské reprezentace. Jednatřicetiletý Ivelin Popov dříve působil v Turecku, hrál taky za Krasnodar, Spartak Moskva či Kazaň a od ledna patří Rostovu. V reprezentaci odehrál už 82 zápasů a dal v nich 14 branek. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Soupeř Čechů v řeči peněz. Toto je pět nejdražších hráčů v současném kádru bulharské reprezentace

Českou fotbalovou reprezentaci čekají dva nesmírně důležité zápasy. Ten první odehrají už dnes na Letné proti Bulharsku. Koho fanoušci uvidí v akci?

Bulharům z nominace vypadlo několik důležitých hráčů, do Prahy přesto přivezli tým, který není radno podceňovat. Jména jeho nejdražších hráčů podle portálu transfermarkt.de najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Nikolaj Dimitrov – 1,5 mil. eur

Nikolaj Dimitorov.jpg

Jednatřicetiletý Nikolaj Dimitrov nemá pevné místo v bulharské sestavě, má však dostatek zkušeností na to, aby byl pro tým stále přínosem. Za národní tým dosud odehrál deset zápasů a vstřelil jednu branku. Může nastoupit na jakémkoliv postu v útoku, dříve hrával v Turecku či Řecku a poslední dva roky je hráčem ruského Uralu. V posledním ročníku dal pět branek a přidal tři nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Kristiyan Malinov – 2 mil. eur

Kristiyan Malinov.jpg

V národním týmu debutoval v roce 2015 a na kontě má dosud jen čtyři starty v reprezentaci. V posledním zápase v Kosovu odehrál 76 minut a nastoupit by mohl i na Letné. Pětadvacetiletý střední záložník patří CSKA Sofii.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Todor Nedelev – 2 mil. eur

Todor Nedelev.jpg

Patří k pilířům bulharského národního týmu. Tedor Nedelev dal na úvod kvalifikace gól Černé Hoře a poté si připsal asistenci proti Kosovu. Šestadvacetiletý útočník se dříve snažil prosadit i v Německu, poslední dva roky ale nastupuje za domácí Plovdiv.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Anton Nedyalkov – 2,5 mil. eur

Anton Nedyalkov.jpg

V základní sestavě by se měl objevit i Anton Nedyalkov, který dosud odehrál v národním týmu devět zápasů. Může nastoupit ve středu i na levém kraji obrany, stejně jako v Ludogorci, který jej koupil loni v lednu za dva miliony eur z Dallasu. Předtím nastupoval i za CSKA Sofii.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Ivelin Popov – 3 mil. eur

Ivelin Popov.jpg

Kapitán a nejvýraznější postava současného kádru bulharské reprezentace. Jednatřicetiletý Ivelin Popov dříve působil v Turecku, hrál taky za Krasnodar, Spartak Moskva či Kazaň a od ledna patří Rostovu. V reprezentaci odehrál už 82 zápasů a dal v nich 14 branek.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud