Arsenal FC  - Arsenalu se v současné době vůbec nedaří. Londýnský klub je v tabulce až patnáctý a za anglickou špičkou výrazně zaostává. Na druhou stranu, stále se jedná o velmi prestižní adresu, která by Součka určitě lákala. V Arsenalu už dříve působili Tomáš Rosický nebo Petr Čech. Foto: Profimedia.cz
 Bayern Mnichov  - Je tomu jen pár dnů, co se internetem šířila zpráva o tom, že Tomáše Součka chce Bayern Mnichov. Jeho přestup do německého velkoklubu, to by bylo něco. Bayern je nyní v Bundeslize druhý za Leverkusenem a také je úřadujícím šampionem Ligy mistrů. To by byla obrovská výzva. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Manchester United  - Součkových výkonů si všimli také na Old Trafford. Jediným českým hráčem, který dosud oblékl dres Manchesteru United, je Karel Poborský, Souček by se však ve velké konkurenci rozhodně neztratil. United se letos dostali do Ligy mistrů, v anglické lize jsou ale až šestí. Souček se proti Manchesteru před pár dny navíc uvedl i jedním vstřeleným gólem. Foto: Profimedia.cz
 Tottenham Hotspur  - Dalším anglickým klubem, který se nedávno o Součka údajně zajímal, je Tottenham. Kohouty, kteří jsou nyní v tabulce druzí jen tři body za Liverpoolem, vede José Mourinho, což by pro Součka byla obrovská zkušenost. V létě k přestupu nedošlo, co se stane v zimě? Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Součka chtějí velkokluby. 4 slavné týmy, které kroužily okolo hvězdy West Hamu

Nejlepší český fotbalista současnosti? Tomáš Souček! Bývalý slávistický kapitán podává parádní výkony ve West Hamu a nahlas si říká o další velký přestup.

Tomáš Souček WH 20_2.jpg

Ještě tomu není ani rok, co Tomáš Souček odešel do West Hamu. V anglickém klubu se však rozkoukal skvěle, stal se oporou týmu a nahlas si říká o další velký přestup. Které čtyři velkokluby už se o něj zajímaly? Podívejte se.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Arsenal FC

Tomáš Souček WH.jpg

Arsenalu se v současné době vůbec nedaří. Londýnský klub je v tabulce až patnáctý a za anglickou špičkou výrazně zaostává. Na druhou stranu, stále se jedná o velmi prestižní adresu, která by Součka určitě lákala. V Arsenalu už dříve působili Tomáš Rosický nebo Petr Čech.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Bayern Mnichov

Tomáš Souček Schick Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Je tomu jen pár dnů, co se internetem šířila zpráva o tom, že Tomáše Součka chce Bayern Mnichov. Jeho přestup do německého velkoklubu, to by bylo něco. Bayern je nyní v Bundeslize druhý za Leverkusenem a také je úřadujícím šampionem Ligy mistrů. To by byla obrovská výzva.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Manchester United

Tomáš Souček West Ham 2.jpg

Součkových výkonů si všimli také na Old Trafford. Jediným českým hráčem, který dosud oblékl dres Manchesteru United, je Karel Poborský, Souček by se však ve velké konkurenci rozhodně neztratil. United se letos dostali do Ligy mistrů, v anglické lize jsou ale až šestí. Souček se proti Manchesteru před pár dny navíc uvedl i jedním vstřeleným gólem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Tottenham Hotspur

Tomáš Souček WH 20.jpg

Dalším anglickým klubem, který se nedávno o Součka údajně zajímal, je Tottenham. Kohouty, kteří jsou nyní v tabulce druzí jen tři body za Liverpoolem, vede José Mourinho, což by pro Součka byla obrovská zkušenost. V létě k přestupu nedošlo, co se stane v zimě?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud