Souček už je zase v kurzu. 3 slavné velkokluby, které vábí hvězdu West Hamu

Tomáš Souček v Premier League září. Patří k oporám West Hamu, jenž je aktuálně v tabulce pátý a rve se o poháry. Souček si však svými výkony říká o další přestup.

Tomáš Souček odešel do West Hamu loni v zimě a v Premier League podává parádní výkony. V Londýně je spokojený, okolo nejlepšího českého fotbalisty však krouží i další slavné velkokluby. Najdete je v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 4

Bayern Mnichov 

Tomáš Souček WH.jpg

O zájmu z Mnichova se psalo v prosinci loňského roku, kdy o něm informoval portál TeamTalk. Německý velkoklub a úřadující šampion Ligy mistrů se totiž připravuje na to, až v týmu skončí univerzálové Javi Martínez a David Alaba, a tak se dívá na hráče, kteří by je mohli nahradit. Jedním z nich by se mohl stát právě Souček. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Manchester United 

Tomáš Souček WH 20.jpg

Minulý měsíc se do hry o Součka vložil další velkoklub. Tentokrát je o něj zájem přímo v Anglii, kde zaujal Manchester Unietd. Na Old Trafford podle webu Football Insider údajně původně chtěli Součkova spoluhráče Declana Rice, nakonec ale svou pozornost zaměřili na českou hvězdu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

FC Barcelona 

Tomáš Souček WH 20_2.jpg

Posledním velkoklubem, který se vložil do hry o Součka, je slavná Barcelona, o čemž informoval Todo Fichajes. Barcelona je prý ochotná zaplatit třicet milionů eur, aby Součka zlákala na Camp Nou, kam už dříve mohli zamířit Milan Baroš nebo Tomáš Rosický. Jak to nakonec dopadne se Součkem? 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud