Snajpr Musa je v kurzu. Podívejte se, kam by v létě mohl odejít útočník Slavie

Petar Musa stále patří Slavii. To se ale v létě nejspíš definitivně změní.

Loni čtyřiadvacetiletý Petar Musa hostoval v Unionu Berlín a letos jej sešívaní zapůjčili do Boavisty Porto. Chorvatský útočník má na kontě už 11 soutěžních branek, tudíž by se měla automaticky aktivovat klauzule, která by hostování změnila v přestup. Jenže Boavista je ve špatné finanční kondici a Musa by nakonec mohl odejít úplně jinam. Kde všude ho sledují? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Benfika Lisabon 

profimedia-0663564772.jpg

Petar Musa si udělal v Portugalsko skvělé jméno a je dost možné, že v soutěži taky zůstane. V Boavistě to sice nejspíš nebude, chorvatský útočník ale zaujal i jiné celky. Třeba aktuálně třetí Benfiku Lisabon. „O Petara stojí přední portugalské kluby, kontaktovala nás i Benfika. Jsme nadšení z toho, že se mu tam daří," uvedl před časem pro YouTube kanál Area 114 slávistický boss Jaroslav Tvrdík. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Feyenoord 

GetFile - 2022-04-11T101233.054.jpg

Feyenoord je týmem, který je slávistické fotbalové veřejnosti hodně dobře známý. Sešívaní narazili na tým z Rotterdamu už v základní skupině Konferenční ligy a bojují s ním taky o postup do semifinále této soutěže. Nizozemský celek se prezentuje velmi sympatickými výkony, zároveň už ale vyhlíží útočné posily do nové sezony. Jednou z nich by se podle portálu fr12.nl mohl stát právě Musa. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Serie A 

GetFile - 2022-04-11T101146.728.jpg

Musa svými výkony zaujal i v dalších zemích. Loni se slušně uvedl v bundesligovém Unionu Berlín a nyní upoutal kluby z italské Serie A. Tak o tom alespoň informuje portál noticiasaominuto.com. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

La Liga 

getthumbnail (5).jpg

Podle webu noticiasaominuto.com chorvatského útočníka sledují také ve Španělsku. Konkrétní kluby portál neuvedl, dá se však čekat, že španělská ligy by Musovi mohla sednout. „Na konci z toho bude další úspěšný velký přestup," řekl o Musově budoucnosti Jaroslav Tvrdík.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud