Slovan lovil cizince. 3 zahraniční hráči, kteří v zimě přišli do Liberce

Liberecký Slovan má na soupisce deset cizinců. Tři z nich přišli pod Ještěd během zimy.

Liberec v zimě přišel o Micka van Burena nebo Maxima Talovjerova. Jiné tři cizince ale Slovan získal. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 4

Gigli Ndefe - Nizozemsko 

Gigli Ndefe Baník Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Osmadvacetiletý nizozemský obránce v lize začínal v sezoně 2019/20 v Karviné. Ve slezském celku podával velmi dobré výkony a po roce a půl se stěhoval do Baníku. Taky v Ostravě hrál hodně, ještě na podzim nastupoval pravidelně, v zimě jej ale vedení klubu poslalo dál. Gigli Ndefe je nyní na hostování v Liberci. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Victor Olatunji - Nigérie 

Victor Olatunji.jpg

Liberec v zimě přišel o Micka van Burena, jenž se vrátil z hostování do Edenu. Slovan za něj musel najít útočnou náhradu, kterou se nakonec stal Victor Olatunji. Třiadvacetiletý vytáhlý nigerijský forvard dorazil na hostování z kyperské Larnaky, se kterou si na startu sezony zahrál i kvalifikaci o Ligu mistrů. V české lize zatím nastoupil ke čtyřem duelům a vstřelil jeden gól. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Ľubomír Ťupta - Slovensko 

Ľubomír Ťupta Liberec.jpg

Bývalý slovenský mládežnický reprezentant v Liberci už působil. V loňské sezoně odehrál za Slovan v lize 24 zápasů a dal v nich čtyři góly. V létě se vrátil do Itálie, kde už dříve hrál, v Pescaře ale díru do světa neudělal. Teď je tedy zase v Liberci, v posledním duelu proti Olomouci se prosadil i gólově.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud