Ondřej Kolář   Jeho pozice je ve Slavii nenahraditelná. Proti Leicesteru Ondřej Kolář udržel čisté konto, v duelu s Teplicemi však jednou inkasoval. Za gól Jakuba Mareše ale reprezentační gólman nemohl.  Foto: Profimedia.cz
 Alexander Bah   Dánský reprezentant patřil v duelu s Leicesterem k nejlepším hráčům sešívané družiny. Od začátku nastoupil i proti Teplicím, ale zápas nedohrál. Krátce před přestávkou se totiž zranil po střetu s Heidenreichem a do druhé půle už nezasáhl. Bude na odvetu s Leicesterem fit?  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ondřej Kúdela   V duelu s Leicesterem nastoupil s Davidem Zimou, jehož proti Teplicím nahradil Simon Deli. Ondřej Kúdela opět odehrál celý zápas a odvedl stabilně povedený výkon. Tentokrát ale obrana pod jeho vedením čisté konto neudržela.  Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Jan Bořil   Celých devadesát minut vydržel na hřišti taky Jan Bořil. Slávistický kapitán proti Leicesteru dostal přednost před Oscarem, na Stínadlech však nastoupili oba. Oscar se jen přesunul do zálohy a vstřelil jediný gól sešívaných. A co Bořil? Ten odvedl svůj standard.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Slávistické šachy se sestavou. 4 hráči, kteří po zápase s Leicesterem zůstali v základu

Ve čtvrtek Slavia bojovala v Evropské lize proti Leicesteru, o tři dny později už ale válčila v Teplicích. Na Stínadlech přitom hrála se značně pozměněnou sestavou.

Alexander Bah Slavia 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Slavia ve čtvrtek proti Leicesteru nasadila nejsilnější možnou sestavu. Na duel v Teplicích však trenér Jindřich Trpišovský připravil hned sedm změn a v základní jedenáctce se objevili jen čtyři stejní hráči. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Ondřej Kolář 

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

Jeho pozice je ve Slavii nenahraditelná. Proti Leicesteru Ondřej Kolář udržel čisté konto, v duelu s Teplicemi však jednou inkasoval. Za gól Jakuba Mareše ale reprezentační gólman nemohl. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Alexander Bah 

Alexander Bah Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dánský reprezentant patřil v duelu s Leicesterem k nejlepším hráčům sešívané družiny. Od začátku nastoupil i proti Teplicím, ale zápas nedohrál. Krátce před přestávkou se totiž zranil po střetu s Heidenreichem a do druhé půle už nezasáhl. Bude na odvetu s Leicesterem fit? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Ondřej Kúdela 

Ondřej Kúdela Slavia 19 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

V duelu s Leicesterem nastoupil s Davidem Zimou, jehož proti Teplicím nahradil Simon Deli. Ondřej Kúdela opět odehrál celý zápas a odvedl stabilně povedený výkon. Tentokrát ale obrana pod jeho vedením čisté konto neudržela. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jan Bořil 

Jan Bořil BArcelona.jpg

Celých devadesát minut vydržel na hřišti taky Jan Bořil. Slávistický kapitán proti Leicesteru dostal přednost před Oscarem, na Stínadlech však nastoupili oba. Oscar se jen přesunul do zálohy a vstřelil jediný gól sešívaných. A co Bořil? Ten odvedl svůj standard. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud