Do nominace národního týmu se dostalo hned osm hráčů Slavie. Podívali jsme se na portál transfermarkt.de a  zjistili, jaké jsou jejich aktuální tržní hodnoty. Najdete je v následujících kapitolách . Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Do nominace národního týmu se dostalo hned osm hráčů Slavie. Podívali jsme se na portál transfermarkt.de a zjistili, jaké jsou jejich aktuální tržní hodnoty. Najdete je v následujících kapitolách. Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

 Jan Bořil – 1,5 mil. eur. Letošní sezona mu vychází na jedničku. Nejdůležitějším gólem v kariéře pomohl Slavii k postupu do Ligy mistrů a v reprezentaci dokonce vystrčil ze sestavy Filipa Nováka. Zahraje si i proti Anglii? Foto: Profimedia.cz
 Vladimír Coufal – 1,75 mil. eur. Další stálice slávistické obrany. Vladimír Coufal válí na pravém kraji hřišti, na kterém v posledním reprezentačním utkání dokonce nahradil Pavla Kadeřábka. Kdo dostane přednost tentokrát? Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Ondřej Kúdela – 1,8 mil. eur. Třetí člen sešívané defenzivy, který se dostal na reprezentační list. Pokud někdo pochyboval o tom, jak Slavia zvládne nahradit duo Deli a Ngadeu, tak už se bát nemusí. Ondřej Kúdela je jistotou. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Lukáš Masopust – 2 mil. eur. Pevný flek ve Slavii, a momentálně také v reprezentaci, má i Lukáš Masopust, který vyzrál v elitního ligového fotbalistu. Jen škoda splácené tutovky proti Dortmundu. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
9
Fotogalerie

Slávisté v reprezentaci. Podívejte se, kolik nyní stojí lídři a tahouni z Edenu

Slavia sice zápas s Dortmundem prohrála, odehrála však parádní partii, za kterou sklidila zasloužené pochvaly. Není divu, že hráči z Edenu tvoří kostru reprezentace.

Bez názvu2.jpg

Do nominace národního týmu se dostalo hned osm hráčů Slavie. Podívali jsme se na portál transfermarkt.de a zjistili, jaké jsou jejich aktuální tržní hodnoty. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 9

Jan Bořil – 1,5 mil. eur

Jan Bořil Kluž.jpg

Letošní sezona mu vychází na jedničku. Nejdůležitějším gólem v kariéře pomohl Slavii k postupu do Ligy mistrů a v reprezentaci dokonce vystrčil ze sestavy Filipa Nováka. Zahraje si i proti Anglii?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 9

Vladimír Coufal – 1,75 mil. eur

Vladimír Coufal Slavia Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Další stálice slávistické obrany. Vladimír Coufal válí na pravém kraji hřišti, na kterém v posledním reprezentačním utkání dokonce nahradil Pavla Kadeřábka. Kdo dostane přednost tentokrát?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 9

Ondřej Kúdela – 1,8 mil. eur

Ondřej Kúdela LM Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Třetí člen sešívané defenzivy, který se dostal na reprezentační list. Pokud někdo pochyboval o tom, jak Slavia zvládne nahradit duo Deli a Ngadeu, tak už se bát nemusí. Ondřej Kúdela je jistotou.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 9

Lukáš Masopust – 2 mil. eur

Lukáš Masopust Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Pevný flek ve Slavii, a momentálně také v reprezentaci, má i Lukáš Masopust, který vyzrál v elitního ligového fotbalistu. Jen škoda splácené tutovky proti Dortmundu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 9

Ondřej Kolář – 2,3 mil. eur

Ondřej Kolář Slavia 2 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

V nominaci chybí Tomáš Koubek, kterého nahradil Ondřej Kolář. Ten v devíti ligových zápasech vychytal osm čistých kont a zářil v obou duelech Ligy mistrů. V reprezentaci je právem.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 9

David Hovorka – 2,5 mil. eur

David Hovorka LM Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

To stejné platí také pro Davida Hovorku. Letní posila Slavie je aktuálně asi nejlepším ligovým stoperem. V Lize mistrů si poradil s Romelem Lukakem a velmi dobře zvládl i utkání s Dortmundem. V reprezentaci nahradil zraněného Marka Suchého.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia​

Pokračování 8 / 9

Josef Hušbauer – 3,5 mil. eur

Josef Hušbauer Slavia Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Loni se zdálo, že na mezinárodní tempo už nestačí. Pak ale odehrál dobrý zápas proti Interu Milán, kvalitní výkony ukazuje i ve Fortuna lize a zase je zpátky v reprezentaci.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 9 / 9

Tomáš Souček – 7,5 mil. eur

Tomáš Souček Slavia 2019 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Hvězda Slavie i národního týmu. Kvality Tomáše Součka jdou stále nahoru, stejně jako jeho cena. Podle portálu transfermarkt.de aktuálně stojí 7,5 milionů eur.

Foto:Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud