Taras Kačaraba  Tentokrát nehrál Eduardo Santos, ale Taras Kačaraba. Bylo to však podobné. Ukrajinský stoper Slavie nepředvedl dobrý výkon, hodně toho pokazil, podepsal se i pod branku Sivassporu. O přestávce střídal.
 Petr Ševčík  Po zdravotních problémech je fit a sešívaní na něj spoléhají. Petr Ševčík by měl být jedním z lídrů slávistické sestavy, motorem ofenzivy. V Turecku však zůstal za očekáváním, defenzivě soupeře žádné vrásky nedělal. Umí zahrát daleko lépe.
 Matěj Jurásek  Devatenáctiletý Matěj Jurásek naskočil na levém křídle, na turecké půdě se mu ale rozklepala kolena. Lehce přicházel o míče, vyfasoval i zbytečnou žlutou kartu. Do druhé půle už nezasáhl.
 Ewerton  Od střídajících hráčů čekáte, že hru pozvednou. Tím spíš, když na plac pošlete Brazilce. Ewerton, který už je po zranění v pořádku, naskočil do druhého poločasu místo Juráska, ofenzivě hostů ale moc nepomohl. Upřímně, nebyl vůbec vidět. Sešívaní od něj potřebují daleko víc.
5
Fotogalerie

Slávisté pod palbou. 5 hráčů, kteří za svůj výkon v Turecku schytali pořádnou kritiku

Slavia už dokázala na evropské scéně odehrát řadu povedených zápasů. Některé ale zpackala, jako třeba ve čtvrtek proti Sivassporu.

Sešívaní si sice přivezli ze Sivassporu bod, měli však na to, aby získali všechny tři. Slavia ale odehrála špatný zápas a za svůj výkon schytala kritiku. Pod palbu se dostalo i pět hráčů, jejichž jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Aiham Ousou

Aiham Ousou Rakow.jpg

Většinou bývá tím spolehlivějším ze stoperské dvojice, tentokrát mu ale zápas vůbec nesedl. Švédský bek byl nepřesný v rozehrávce a nedůsledný v soubojích. Podepsal se pod inkasovaným gólem, na utkání bude chtít co nejrychleji zapomenout.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Taras Kačaraba

Taras Kačaraba Slavia 22.jpg

Tentokrát nehrál Eduardo Santos, ale Taras Kačaraba. Bylo to však podobné. Ukrajinský stoper Slavie nepředvedl dobrý výkon, hodně toho pokazil, podepsal se i pod branku Sivassporu. O přestávce střídal.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Petr Ševčík

Petr Ševčík Slavia 22 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Po zdravotních problémech je fit a sešívaní na něj spoléhají. Petr Ševčík by měl být jedním z lídrů slávistické sestavy, motorem ofenzivy. V Turecku však zůstal za očekáváním, defenzivě soupeře žádné vrásky nedělal. Umí zahrát daleko lépe.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Matěj Jurásek

profimedia-0718515723.jpg

Devatenáctiletý Matěj Jurásek naskočil na levém křídle, na turecké půdě se mu ale rozklepala kolena. Lehce přicházel o míče, vyfasoval i zbytečnou žlutou kartu. Do druhé půle už nezasáhl.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Ewerton

profimedia-0712806645.jpg

Od střídajících hráčů čekáte, že hru pozvednou. Tím spíš, když na plac pošlete Brazilce. Ewerton, který už je po zranění v pořádku, naskočil do druhého poločasu místo Juráska, ofenzivě hostů ale moc nepomohl. Upřímně, nebyl vůbec vidět. Sešívaní od něj potřebují daleko víc.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud