Slavia vstupuje na přestupový trh. Mladíci z ligy i navrátilci, přijdou další tři cizinci?

Slavia vstupuje na přestupový trh. Mladíci z ligy i navrátilci, přijdou další tři cizinci?

Slavia vstupuje na přestupový trh. Mladíci z ligy i navrátilci, přijdou další tři cizinci?

Slavia zatím oficiálně představila jedinou novou posilu. Dá se však čekat, že během zimy přivede i další.

Sešívaní, kteří jsou v tabulce druzí, budou na jaře útočit na titul. O ten budou bojovat i s některými (staro)novými hráči. Koho už Slavia přivedla a na koho má ještě spadeno? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Babacar Sy

Ten scénář už tady jednou byl. Pamatujete? Mladý Senegalec se ukázal v Táborsku, odkud zamířil do Slavie. A dál už ten příběh všichni znají. Abdallah Sima v Edenu zářil a odrazil se k angažmá v anglickém Brightonu. Teď by se v jeho stopách mohl vydat dvaadvacetiletý křídelník Babacar Sy, jenž dal v šestnácti podzimních druholigových zápasech pět branek. Sešívaní už o jeho kvalitách moc dobře ví.

Pokračování 3 / 5

Emmanuel Yeboah

profimedia-0723075267.jpg

Další možná posila do útoku. Emmanuel Yeboah Slavii zaujal v podzimních zápasech Konferenční ligy s Kluží, za kterou nastupuje. Devatenáctiletý útočník z Ghany dal během podzimu tři ligové góly, taky ale zaujal rychlostí, důrazem, tvrdostí i agresivitou. Sešívaným by se líbil, měl by stát okolo 40 milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Nicolae Stanciu

Nicolea Stanciu Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Slavii opustil na začátku letošního roku a sešívaní bez něj nezvládli boj o titul. Fanouškům i trenérskému štábu Slavie by se líbil zpátky, nedávno se spekulovalo o jeho návratu, je však otázkou, jestli k němu dojde. Nicolae Stanciu si i v Číně udržuje velmi dobrou výkonnost a Pražanům by se hodil jako sůl, na druhou stranu, jeho návrat by byl drahý, Rumunovi navíc bude na jaře už třicet let. Jak se Slavia rozhodne?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Kdo už přišel a kdo by ještě přijít mohl?

Mojmír Chytil Olomouc.jpg

Slavia zatím oficiálně představila jednu zimní posilu. Tou se stal zkušený středopolař Petr Hronek, který dorazil z Bohemians 1905. Z hostování se vrátili taky Mick van Buren a Maksym Talovjerov. A dál? Jendou z priorit by měl být olomoucký třiadvacetiletý útočník Mojmír Chytil, Pražanům se líbí taky o tři roky mladší ofenzivní záložník David Pech z Mladé Boleslavi.  

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud