Štěpán Chaloupek – cca 25 mil. korun  Je mu dvacet let, ligu už ale hraje pravidelně. Talentovaný stoper Teplic zaujal Slavii, která jej v zimě taky koupila. Štěpán Chaloupek ale dohraje jaro na Stínadlech, v Edenu se bude hlásit po sezoně.

Štěpán Chaloupek – cca 25 mil. korun
Je mu dvacet let, ligu už ale hraje pravidelně. Talentovaný stoper Teplic zaujal Slavii, která jej v zimě taky koupila. Štěpán Chaloupek ale dohraje jaro na Stínadlech, v Edenu se bude hlásit po sezoně.

 Ondřej Zmrzlý – cca 25 mil. korun  Zhruba stejně jako Chaloupek stál i Ondřej Zmrzlý. Čtyřiadvacetiletý wingbek odehrál dobrý podzim v Olomouci, který korunoval třemi góly a pěti nahrávkami. V zimě okolo něj kroužila Plzeň, Zmrzlý ale nakonec zamířil do Slavie. Hodně o něj stál kouč Trpišovský.
 Jindřich Staněk – cca 25 mil. korun  Přestupová pecka. Jindřich Staněk, který je v současné době reprezentační jedničkou, byl v posledních letech oporou Viktorky. V zimě ale dostal laso z Edenu, kam taky nakonec zamířil. Sešívaní za něj zaplatili okolo 25 milionů korun, do Plzně poslali i Matěje Valentu a Lukáše Červa. Sedmadvacetiletý Staněk se však na soustředění Slavie zranil a několik týdnů bude mimo hru.
 El Hadji Malick Diouf – cca 45 mil. korun  Slavia v posledních měsících vábí posily z norské ligy. Dalším v pořadí je senegalský levý bek El Hadji Malick Diouf, jenž dorazil z Tromsö. Je mu teprve 19 let, v Edenu na sobě musí ještě hodně zapracovat, sešívaní v něm ovšem vidí veliký potenciál.
 David Zima – cca 100 mil. korun  Tak tohle se nečekalo. David Zima sice v Turíně příliš nehrál, měl však nabídky ze zahraničí. Vážně okolo něj kroužil Hamburk, on si ale přál návrat do Edenu. K tomu taky nakonec došlo a sešívaní za něj zaplatili 100 milionů korun. Třiadvacetiletý stoper tak vyrovnal přestupový rekord, který dosud držel Nicolae Stanciu. I toho kupovala Slavia… Do Edenu v zimě přišel taky ofenzivní nizozemský záložník Mohamed Ihattaren, jehož provází problémová pověst. Ten však dorazil zadarmo, měl by začít se slávistickým B týmem.
5
Fotogalerie

Slavia v zimě pořádně utrácela. 5 posil, za které sešívaní zaplatili více než 200 milionů

Slavia byla na přestupovém trhu pořádně aktivní. Sešívaní získali pět posil, za které dohromady zaplatili přes 200 milionů korun. Cíl je jasný – titul.

Slavia se na jaře bude rvát se Spartou o titul, pokračuje taky v Evropské lize. Sešívaní jsou posílení novým majitelem Pavlem Tykačem a mají velké plány.

Slávisté jsou v současné době ve skvělé finanční kondici. V zimě nemuseli prodat ani jednu z opor a několik nových hráčů naopak koupili. Zaplatili za ně více než 200 milionů korun. Podrobnosti najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Štěpán Chaloupek – cca 25 mil. korun

Bez názvu.jpg

Je mu dvacet let, ligu už ale hraje pravidelně. Talentovaný stoper Teplic zaujal Slavii, která jej v zimě taky koupila. Štěpán Chaloupek ale dohraje jaro na Stínadlech, v Edenu se bude hlásit po sezoně.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Ondřej Zmrzlý – cca 25 mil. korun

Ondřej Zmrzlý Olomouc.jpg

Zhruba stejně jako Chaloupek stál i Ondřej Zmrzlý. Čtyřiadvacetiletý wingbek odehrál dobrý podzim v Olomouci, který korunoval třemi góly a pěti nahrávkami. V zimě okolo něj kroužila Plzeň, Zmrzlý ale nakonec zamířil do Slavie. Hodně o něj stál kouč Trpišovský.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Jindřich Staněk – cca 25 mil. korun

Jindřich Staněk ČR 23.jpg

Přestupová pecka. Jindřich Staněk, který je v současné době reprezentační jedničkou, byl v posledních letech oporou Viktorky. V zimě ale dostal laso z Edenu, kam taky nakonec zamířil. Sešívaní za něj zaplatili okolo 25 milionů korun, do Plzně poslali i Matěje Valentu a Lukáše Červa. Sedmadvacetiletý Staněk se však na soustředění Slavie zranil a několik týdnů bude mimo hru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

El Hadji Malick Diouf – cca 45 mil. korun

getthumbnail.jpg

Slavia v posledních měsících vábí posily z norské ligy. Dalším v pořadí je senegalský levý bek El Hadji Malick Diouf, jenž dorazil z Tromsö. Je mu teprve 19 let, v Edenu na sobě musí ještě hodně zapracovat, sešívaní v něm ovšem vidí veliký potenciál.

Foto: YouTube.com

Pokračování 6 / 6

David Zima – cca 100 mil. korun

David Zima Turín.jpg

Tak tohle se nečekalo. David Zima sice v Turíně příliš nehrál, měl však nabídky ze zahraničí. Vážně okolo něj kroužil Hamburk, on si ale přál návrat do Edenu. K tomu taky nakonec došlo a sešívaní za něj zaplatili 100 milionů korun. Třiadvacetiletý stoper tak vyrovnal přestupový rekord ligy, který dosud držel Nicolae Stanciu. I toho kupovala Slavia…

Do Edenu v zimě přišel taky ofenzivní nizozemský záložník Mohamed Ihattaren, jehož provází problémová pověst. Ten však dorazil zadarmo, měl by začít se slávistickým B týmem.

Doporučujeme

Články odjinud